Devlet Hastanesine Yeni Uzman

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Çanakkale Devlet Hastanesi uzman kadrosuna Tıbbi Onkoloji uzmanı katıldı.

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği’nden edinilen bilgiye göre, Çanakkale Devlet Hastanesi uzman kadrosuna Tıbbi Onkoloji uzmanı Erdem Şen katıldı.

Çanakkale Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Kerim Yeşildağ atamayla ilgili; “Tıbbi Onkolog branşında yeni hekimimizin göreve başlamasıyla Çanakkale Devlet Hastanesi Onkoloji servisinde yapılmış olan güzel çalışmalara yenilerinin ekleneceğini bilmek oldukça sevindirici bir gelişme. Her branşta olduğu gibi Kemoterapi Ünitemiz ve Tıbbi Onkoloji Polikliniğimizde hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz.” açıklamasında bulundu.

08.10.1983 tarihinde Çanakkale’nin Biga ilçesinde doğan Uzm. Dr. Erdem Şen, ilk ve orta öğrenimini İzmir’in Menemen ilçesinde yaptı. 2001-2007 yılları arasında Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesinde aldığı tıp eğitiminin ardından, 2009-2013 yılları arasında Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde İç Hastalıkları üzerine uzmanlık eğitimi aldı. Evli ve 2 çocuk babası olan Şen; 2014-2017 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıbbi Onkoloji Yan Dal uzmanlık eğitimini tamamlayarak, 17 Temmuz 2017 tarihi itibariyle Çanakkale Devlet Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.

Haber Merkezi

 

 

 

 


Bu haber 25/07/2017, Salı günü yayınlandı, 166 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com