15 Temmuz Judo Şampiyonası

15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Anma İller Arası Judo Şampiyonası, dört ilin katılımı ile 18 Mart Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

15 Temmuz Şehitleri anısına Çanakkale, Sakarya, Bursa ve Balıkesir’in katıldığı İller Arası Judo Şampiyonası düzenlendi. 18 Mart Spor Salonu’nda düzenlenen şampiyonaya Lâpseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ,  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Vekili Sedat Bektaş, Gençlik Merkezi Şube Müdürü Cihat Gündüz ve Çanakkale Judo Temsilcisi Nurkan Şanda katıldı.

İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından kısa bir konuşma yapan Şanda, “15 Temmuz Şehitleri Anma Günü münasebetiyle düzenlemiş olduğumuz judo müsabakaları için çeşitli illerimizden gelen sporcularımızla, Türkiye’nin önsözünün yazılmış olduğu ilimizde birlikte olmaktan gurur duyuyorum.  Yapılacak olan müsabakalarda sporcularımızın birlik ve beraberlik içerisinde olacağına eminim.  Lâpseki Belediye Başkanımıza kendi ilçesinde spora verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum.” dedi. Törenin ardından küçük sporculara madalyaları verildi.

AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, ilimiz ve Lapseki Belediyesi adına antrenörlere hediye takdim etti.

Dilek AkşenBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.