Cadde Girişi Trafiğe Kapatıldı

Çanakkale’de devam eden alt yapı çalışmaları kapsamında Miralay Şefik Bey Caddesi’nin Demircioğlu Caddesi yönünden girişi çalışmalar neticeleninceye kadar araç trafiğine kapatıldı.

Çanakkale Belediyesi tarafından ihaleye çıkarılarak yapımı devam eden alt yapı çalışmaları, şehirdeki bazı caddelerde trafiği olumsuz etkiliyor.

Haziran ayının başında Çınarlık Caddesi’nde başlayan ve İngiliz Mezarlığı’na kadar alanı kapsayacak olan çalışmalardan dolayı dün sabah itibari ile Miralay Şefik Bey Caddesi’nin Demircioğlu yönünden girişi kapatıldı. Araç trafiği açısından yoğun olarak kullanılan caddelerden biri olan Miralay Şefik Bey Caddesi’ndeki çalışmalar bitene kadar cadde araç trafiğine kapalı kalacağı için sürücüler alternatif sokak ve caddelere yönlendiriliyor. Haziran ayının başında başlayan ve yetkililer tarafından 5 ay süreceği belirtilen çalışmaların 45’inci gününe gelindi. Yaklaşık olarak 4 ay daha sürmesi beklenen alt yapı çalışmalarında yenileme yapılacak sokak ve caddeler araç ve yolcu trafiğine kapalı kalacak.

Engin ÖrenBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com