Tutmayan kupon hikayelerini 5 liraya dinliyor

109 no’lu Ganyan Bayisi’nin karşısında 20 yıldır çay ocağı işleten Tarkan Yıldızoğlu, at yarışı severlerin kendisine yatan kupon hikayelerini anlatmasından sıkılmış ve bu durumu ticarete dökmüş. Yıldızoğlu, son ayakta yatan kuponlar hariç yatan kupon hikayelerini 5 liraya dinliyor.

Kayserili Ahmet Paşa Caddesi’nin üzerinde bulunan Elmalı Pasajı’nın içerisinde 20 yıldır çay ocağı işleten Tarkan Yıldızoğlu, pasaj içerisinde bulunan 109 no’lu ganyan müdavimlerinin yatak kuponlarını kendisine anlatmasından sıkılarak bu durumu ticarete çevirdi. Yıldızoğlu ganyan bayisinin karşısında bulunan çay ocağı işletmesine “Yatan kupon hikayesi dinlenir 5 TL” yazısını astı. Yıldızoğlu sonradan ise yazdığı yazının yanına “Son ayakta yatanlar ücretsiz” ibaresini ekledi. Yıldzıoğlu bunun nedenini ise; “Sonradan da üzüldüm, son ayakta yatanların hikayesi dinlenir yazdım. 10 at yazmış hiç biri gelmemiş, büyük paraları kaçırmış…” sözleriyle açıkladı. At yarışı severler ile sürekli iç içe olan ve yatan kupon hikayelerini dinlemekten sıkıldığını söyleyen Yıldızoğlu, at yarışının kendi hobisi olmadığı için böyle bir uygulamaya gittiğini belirtti.

“AKŞAMA KADAR AT YARIŞI HİKAYELERİ DİNLEMEKTEN SIKILDIM” Konu hakkında konuşan Yıldızoğlu; “Arkadaşlar geliyor 5’inci ayakta yattım, 3’üncü ayakta yattım diyorlar. Bir başkasıyla siyaset veya başka şeyler konuşurken adamın biri geliyor başlıyor at yarışı anlatmaya… Ben bu hikayeleri dinlemek mecburiyetinde değilim. Hiç olmazsa bu durumu paraya çevireyim dedim. Henüz bir şey kazanamadım çünkü bu sefer de kimse anlatmıyor, beni rahatsız etmiyor. Akşama kadar at yarışı hikayeleri dinlemekten sıkıldım ancak bu yazıyı da esprisine yazdım” dedi.

Atakan Alkış, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com