Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tek Liste ile Seçimlere Devam

AK Parti Çanakkale Merkez

AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Teşkilatı Mahalle ve Köylerde kongre delege seçimlerine başladı. Seçimlerle ilgili detayları AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Babacanoğlu, gazetemiz ile paylaştı.

AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Babacanoğlu, 19 Temmuz’dan 25 Temmuz’a kadar devam edecek olan Merkez İlçeye bağlı Köy ve Mahalle delege seçimleri ile ilgili detayları ve görüşlerini gazetemizle paylaştı.

Babacanoğlu, kongre delegelerinin belli olacağı seçimlere tek liste olarak girildiğini belirttiği açıklamasında şunları söyledi: “Dün itibari ile Merkez İlçe Teşkilatının kongre delegelerinin seçimi başladı. Delege seçimini mahalle bürolarında gerçekleştiriyoruz. Bütün üyelerimize ve delegelerimize delege olduklarını belirten mesajlar atıp katılım sağlamaları için bilgilendirme yaptık. Barbaros Mahallesinde sabah saatlerinde çoğunluk sağlanamadığı için 12.00’da başlaması gereken seçim saatini 14.00’a erteledik. Ancak Barbaros büromuzda dün ki seçimde büyük bir yoğunluk yaşandı.”

“ÇANAKKALE’MİZE HAYIRLI OLSUN”

“Kongre delege seçimleri dün itibari ile İsmetpaşa, Barbaros, Esenler büromuz ile Merkez İlçe büromuz olmak kaydıyla 4 yerde bitti. Bugün ve Cumartesi günü delege seçimleri devam edecek. Bugün Cevatpaşa, Namıkkemal ve Fevzipaşa Mahalleleri delege seçimleri yapılacak. Önümüzdeki günlerde Kepez Beldesi ve köylerdeki delege seçimleriyle 400 tane Merkez İlçe kongre delegesini seçmiş olacağız. Tek liste çıktı. Herhangi bir listeye mahal vermedik. Bu anlamda güzel bir seçim oldu. Delege olmayı hak eden herkesin delege olmasına fırsat verdik. Çanakkale’mize hayırlı olsun.”

Engin Ören

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech