‘İyi Niyet’li Limak Uludağ Elektrik

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Limak Uludağ Elektrik, Ulusal Kalite Hareketi çalışmalarına başlamak için İyi Niyet Bildirgesi’ni imzaladı.

Limak Uludağ Elektrik Genel Merkezi’nde düzenlenen imza törenine Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, KalDer Bursa Şubesi Başkanı Erdal Elbay, Limak Uludağ Elektrik İnsan Kaynakları Müdürü Hamza Ekin, KalDer Genel Sekreteri Aykan Kurkur, KalDer Bursa Mükemmellik Ödülü Yürütme Kurulu Başkanı Sadettin Çiçek, Limak Uludağ Elektrik Kurumsal İletişim Uzmanı Bahar Erkan, Kalite Yönetim Sistemleri Uzmanı Sinem Öztosun, KalDer Mükemmellik Ödülü ve Uzmanlık Grupları Yöneticisi Ebru Yalçın Gürük, KalDer Sempoazyum ve Üyelik Yöneticisi Arzu Özel katıldı.

İmza töreninde konuşan Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac; sürdürülebilir bir büyüme için oluşturdukları stratejik planları hayata geçirdiklerini belirterek, amaçlarının yapacakları yatırımlarla küresel bir enerji şirketi olmak olduğunu söyledi.

Enerji sektörünün öncü ve örnek enerji ticareti ekibine sahip olduklarını anlatan Aytac, “Yenilikçi yapımız ve hızlı karar alma kabiliyetimiz, sektörde en çok tercih edilen enerji grubu olmamızı sağlıyor. Stratejik iş planlarımız, geliştirdiğimiz farklı ürünler ve hizmetler sayesinde sektörün öncüleri arasında yer alıyoruz. Türkiye’de enerji sektörünün öncü firmasıyız. Bulgaristan’da kurmuş olduğumuz Limak Energy Europe şirketimiz sayesinde, bu çalışmalarımızı Avrupa’ya taşıyarak, Türkiye ve Balkanlarda etkin bir yer edindik. Yine Türkiye’deki tecrübemizi kullanarak Kosova’da da yatırımlarımız sürmektedir. Yapacağımız yeni yatırımlar ile Avrupa’daki konumumuzu daha da güçlendirmeyi planlıyoruz” diye konuştu.

KalDer Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Elbay ise, “Kurumlarımıza tavsiye ettiğimiz EFQM Mükemmellik Modeli, 32 ülkede yaklaşık 40 bin kuruluşun kullandığı bir modeldir. Sahip olduğu birikimle bizlere kıyaslama fırsatı sunmaktadır. Mükemmellik modeli küreselleşme olgusunu zamanında yakalayarak güncelliği ve sürdürülebilirliği sağlamaktadır” dedi.

Haber Merkezi

 


Çanakkale erman-aytaç iyi-niyet-bildirgesi limak-uludağ-elektrik ulusal-kalite-hareketi Bu haber 19/07/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 150 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com