Burçların aşk hayatı hataları

Hayatın her alanında olduğu gibi aşk hayatı da elbette hatasız olmuyor. Burçlar; giyim tarzımızı, yüz şeklimizi, kariyerimizi yani kısaca hayatımızı nasıl etkiliyorsa, aşk hayatındaki hatalar konusunda da ciddi etki sahibi. İşte dün ki haberimizin devamı…

Aslan ve Yükselen Aslan

Burçlar âleminin en yüksek egolu burcu olan Aslan “Ben aramam o arasın, ben gitmem o gelsin, ben sevmem o sevsin…” gibi cümleleri sürekli kurar ancak bu egonun altında yatan gerçek şudur ki; korku! Aslanlar da zamanında herkes gibi ateşe atlamış ve canları yanmıştır. Diğerleri gibi durumu kanıksamak yerine ateş saçmayı tercih eden Aslanlar, kendilerini kandırmaktan öteye geçemezler. Tavsiye: bu aralar bilinçaltınıza kulak vermelisiniz, yüzleşmeniz gereken konular olabilir. Özellikle geçmişinizde ailenizle, aile büyüklerinizle ilgili üstü kapanmış konular yeniden gündeminizde olabilir

Başak ve Yükselen Başak

Başakların en büyük sorunu, karşısındaki olduğu gibi kabullenmek yerine, ona sürekli oyun hamuru muamelesi yaparak, istedikleri şekli vermeye çalışırlar. Üstelik bunu bir başkası onlara yapsa deliye dönerler ancak empati yetenekleri sıfır Başakların sürekli birilerini bir kalıba sokmaya çalıştığını görmek işten bile değil. Başakların öğrenmesi ve uygulaması gereken ilk şey; insanları değiştirmekten vazgeçmek. Tavsiye: bu aralar işleriniz konusunda disipline olmayı denemelisiniz. Zaten şu sıralar sizi buna zorlayan etkiler mevcut. Kendinizi işlerinize odaklamalısınız.

Terazi ve Yükselen Terazi

Terazilerin en büyük problemi, sürekli mantık ile hareket ediyor olmaları. İlişkide de sürekli mantık ararlar ancak ilişkinin ne kadar duygusal bir şey olduğunu bir türlü kabullenemezler. Enteresan bir şekilde kurban olmaktan da büyük keyif alırlar. Birileri Terazilerin hayatına girsin, yıksın, döksün ve çekip gitsin. “Olması gereken buymuş!” diye ortalığı toplamaya başlar bir Terazi. Kendisi de bir ilişkiyi bitirirken bağırıp çağırmaz, kırıp dökmez. Belki de Terazinin ihtiyacı olan hissettiği gibi davranmak olacak… Tavsiye: bu aralar tasarruf konusunda kendinizi eğitmeniz gerekebilir. Kazançlarınızda bir kısıtlanma, beklenmedik ödemeler gerçekleşebilir. Kendinizi buna hazırlamalısınız.

Akrep ve Yükselen Akrep

Bir Akrebin aşksız yaşaması imkansızdır ama onun aşktan aradığı, romantik bir şekilde yıldızları izlemek, uyduruk gelecek hayalleri kurmak değildir. Heyecan, tutku, adrenalin ve ruh Akreplerin aradığı yegane aşk detayları ancak ruhlarının derinliklerinde, naif, sevimli, Sindirella gibi biri de yatmıyor değil. Oldukları aslında budur ancak bunu göstermekten hep çekinirler. Kendilerini oldukları gibi gösterememe problemi yaşarlar. Adrenalin, heyecan, tutku derken bir Akrep, birden evinde oturup çeyiz hazırlıkları yapmaya başlayabilir…Tavsiye: bu sıralar kilo vermek istiyorsanız kendinizi rejime sokabilirsiniz. Bunun için oldukça uygun bir dönem.

Yay ve Yükselen Yay

Yükseleni Aslan ve Kova burcu dışındaki Yaylar, yalnız kalma konusunda oldukça zorlanır. Yalnız kaldıkları anda evrendeki tek yalnız kişinin kendileri olduğunu düşünürler. Yayların en büyük problemi merhamet duygusundan yoksun olmaları. Bir ilişkiyi bitirirken karşıdaki insanın ne hissedeceğini zerre umursamazlar. Yayların öğrenmesi gereken duygu; merhamet! Tavsiye: bu sıralar kendinizi kaybettiğiniz şeylere, kayıplarınıza odaklayın. Belki bu konularda aydınlanmak üzere olabilirsiniz

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Oğlakların ilişkideki hatalarını sıralamak için ne kalemler yeter ne sayfalar. Başlıca hataları sıralayacak olursak, özeleştiri yoksunu olmaları. Bir Oğlak kendini genellikle kusursuz zanneder. En ufak tartışmada hemen çirkinleşebilir ve hayat partnerine dar gelebilir. Bir diğer hata ise aşırı derecede iş kolik olmaları. Özel hayatlarına yeterince vakit ayırmadıkları için karşı tarafa aşırı ilgisiz davranırlar. Bu hatasını ona söylemek ise hiçbir işe yaramaz. Hataları karşısında tam bir kör, sağır, dilsizdir. Tavsiye: arkadaş çevreniz küçülebilir, dostlarınızı incitmemeye özen göstermelisiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Kova burçlarının ilişkilerdeki en büyük hataları durum okuyamamaktır. Kova burcu zeki olmasına rağmen kendini bir şeye inandırmışsa onu vazgeçirmek ve aslının öyle olmadığını anlatmak imkânsızdır. Aslında bu yüzden büyük din adamları ve büyük mucitler bu burçtan çıkmıştır. Kova burçları ilişkilerde de oldukça sabit fikirli davranırlar. Bu huylarından vazgeçmez, at gözlüklerini takmaya devam ederlerse, sık sık yalnız kalabilirler. Tavsiye: kariyerinizde beklediğiniz noktaya gelmeniz biraz ivme kaybetmiş olabilir. Umduğunuzun gerisinde ilerliyor oluşunuzda endişeye kapılmamalı, kendinize dersler çıkarmalısınız.

Balık ve Yükselen Balık

Balık burçları kadar ilişkide sinir bozucu başka bir burç daha yoktur. Kayıtsız kalışları bu burçların en berbat özelliğidir. Bu kayıtsız, bu vurdumduymaz tavrınız sayesinde nice sevgilileri sosyopata, psikopata dönüşmüş olabilir. Gelişen olaylar karşısında tepkileri genellikle “Ne oldu ki şimdi?” olacaktır ve bu karşıdakini genellikle sinir eder. Bakış açılarını değiştirmedikleri sürece hayata hep “Ne oldu?” penceresinden bakmaya devam ederler. Tavsiye şu sıralar eğitimler konusunda şevkiniz kırılmış olabilir. Fakat bu eğitimlerin sizin için önemini unutmamanız gerekmektedir.

 , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.