Ömer Şahin’den 15 Temmuz Mesajı

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin birinci yıldönümünde Çanakkale İl Genel Meclisi Başkanı Av. Ömer Şahin kamuoyuyla bir mesaj paylaştı.

15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin birinci yılının geride kaldığı şu günlerde Çanakkale İl Genel Meclisi Başkanı Av. Ömer Şahin bir mesaj yayınlayarak şunları söyledi; “15 Temmuz hain darbe girişiminde aziz milletimizin tam bağımsızlığa olan inancı ve özverisi, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz içerisindeki vatansever askerlerimiz ve başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve makamının görevinin ağırlığı ve gereğini bilen diğer devlet büyüklerimizin her daim milletin yanında olan tavır ve yaklaşımları hain güruh susturularak üniformanın yere düşürülmek istenen onuru, şerefi ve haysiyeti iade edildi. Bu dik ve onurlu duruşla güçlü ve büyük Türkiye hedefinin önünde hiçbir engelin duramayacağı, çocuklarımızın karartılmak istenen aydınlık yarınları kurtarılarak, Cumhurbaşkanımızın cumhur’u temsil etme, Başbakanımızın hükümet etme ve muhalefet liderlerinin muhalefet etme görevinin teminatı olduğunuzu gösterdiniz. Ülkemize vurulmak istenen prangaların zincirleri birbirleriyle kavuşmayacak, ezanlarımız dinmeyecek, ay yıldızlı al bayrağımızın tam bağımsız şekilde dalgalanması engellenmeyecek. Peki ne olacak sorusunun cevabı da şu olacak; Kızılay Meydanı’nda haykırdığımız gibi,Taksim Meydanı’nda haykırdığımız gibi, Çan Menderes Parkı’nda haykırdığımız gibi, Biga Hükümet Meydanı’nda haykırdığımız gibi, Çanakkale İskele Meydanı’nda haykırdığımız gibi, bu dik ve onurlu duruşu gösteren herkes  ne isterse o olacak.”

Haber Merkezi

 


15 Temmuz Çanakkale darbe girişimi il genel meclisi ömer-şahin Bu haber 12/07/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 245 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com