Burçların aşk hayatı hataları

Hayatın her alanında olduğu gibi aşk hayatı da elbette hatasız olmuyor. Burçlar; giyim tarzımızı, yüz şeklimizi, kariyerimizi yani kısaca hayatımızı nasıl etkiliyorsa, aşk hayatındaki hatalar konusunda da ciddi etki sahibi. Sevgilinizin yaptığı hangi hata sizi delirtir, hangilerini tolere edebilirsiniz?

Türkiye’nin en ünlü Twitter fenomenlerinden Pucca’nın kardeşi olan ve astroloji yazıları ile 2015 yılının aşk haritasını çıkaran ünlü blogger Zodyaklı’nın bu haftaki aşk hayatınıza yön verecek tavsiyeleri…

Koç ve Yükselen Koç

Enerjisi yüksek olan Koçların neyi, neden ve kimden istediğini çözmek biraz zaman alır. Özellikle ilişkiler konusunda kafası biraz karışan Koç aslında karmaşık işleri çözmeye bayılır. Stratejileri çok iyi yöneten bu burç, kendi zihninde yarattığı karmaşayı çözme konusunda oldukça başarısızdır. Böylesine lider ruhlu, sorun çözücü bir burcun, aşk karşısında tökezlemesinin tek sebebi ise, aşırı derecede kontrol deliliği. Kontrolünü kaybetmekten asla hoşlanmayan Koçlara, aşkın bir güç savaşı olmadığını sık sık hatırlatmakta fayda var. Tavsiye: Ortaklarınızla ilgili maddi konularda, özellikle ortak çalışmalarınızdaki maddi gelirlerinizde bir azalma söz konusu olabilir. Bunu haksızlığa uğramış gibi algılamamanızda fayda vardır.

Boğa ve Yükselen Boğa

Boğa kadar lider olan bir burç, eğer fırsat verilirse, kendini dünya lideri yapar ve etrafındaki herkesin köle olmasını ister. Boğa, sevgilisine emirler yağdırırken, karşı taraftan da güzel sözler duyamadığında elbette şaşırmamalı. İlişki denilen şey, bir yönetme süreci ne yazık ki değil! Cinsel hayatta bir Boğanın alfa olması karşı tarafa çekici gelmiş olabilir ancak yataktan çıktıktan sonra da bu alfa olma durumu sürüyorsa, karşı tarafa bıkkınlık verebilir. Tavsiye:Partnerinizin size karşı güveninde azalmalar yaşayabilirsiniz. Daha güven veren davranışlar sergilemeye özen göstermeniz gerekmektedir.

İkizler ve Yükselen İkizler

Karşıdan bakıldığında kendine güveni, aşırı yüksek enerjisi ile insanları kendine hayran bırakan İkizler, aslında endişeli, terkedilme korkusu ile yaşamaya çalışan bir burç. Karanlık odalara kendini kapatıp, yorganın altına saklanıp “Her şey geçti!” diyen birini bekler İkizler. Tam da bu sebeple, ortada hiçbir şey yokken gitmek ister. Her şey mükemmelken camı çerçeveyi indirmek ister. Güzel bir şeye başlanacaksa bile bunu en güzel İkizler burcu mahveder. O yüzden insanların “İkizler mi? Amaaaann!” demesine şaşmamak gerek. Tavsiye: kendinizi çok yormamalı, özellikle alkol v.b. maddelere kendinizi kaptırmamanızı tavsiye ederim. Şu sıralar hasta olmaya çok müsait görünüyorsunuz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Yengeçlerin ilişkilerde yaptıkları en kötü şey yavaş davranmalarıdır. Böylesine yavaş hareket eden birinin ne istediğini anlamak biraz zor olabilir. Zaman algısı diğer insanlarla aynı işlemez. İlişkinin en heyecanlı yerinde ayrılmak isteyebilir çünkü onun için heyecan aylar önce kalmamıştır. İlişkiyi bitirmek için ise bekler bir Yengeç. Neyi beklediği henüz açıklanamasa bile bekler. Tavsiye: şu sıralar istediğiniz flörtlerden istediğiniz karşılığı alamıyorsanız üzülmemelisiniz. Bu geçici bir durum, sorunu kendinizde aramanızın bir manası yok.

Devamı yarın…, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.