Oktay Dünya Evine Girdi

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti eski İl Gençlik Kolları Başkanı Orçun Oktay, Balıkçı 286’da geçtiğimiz Cumartesi akşamı gerçekleşen düğünle hayatını Burçak Hanım ile birleştirdi.

Balıkçı 286’da düzenlenen düğün töreni, AK Partili siyasetçileri de bir araya getirdi. Düğüne çiftin yakınlarının yanı sıra; Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş, AK Parti eski Çanakkale Milletvekili Müjdat Kuşku, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Jülide İskenderoğlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Babacanoğlu, Ezine Belediye Başkanı Haluk Babaoğlu, AK Parti Ezine İl Genel Meclis Üyesi Hasan Hüseyin Aytop, AK Parti eski Çanakkale İl Başkanı Muzaffer Kutlu, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Vurucu ve siyaset dünyasından pek çok isim katıldı.

Çift düğün salonuna Tarkan’ın son çıkan albümünden Beni Çok Sev müziği eşliğinde girdi. Çift salona giriş yaptıktan sonra şahitler çağırılarak temsili nikâh kıyıldı. Burada AK Parti eski Milletvekili ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş kısa bir konuşma yaptı. İlk danstan sonra Orçun-Burçak Oktay çifti düğün pastalarını kesti. Pasta kesiminden sonra çift ve düğüne katılanlar gönüllerince eğlendiler.

Sabih Can Durmuş


Bu haber 10/07/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 1004 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com