Mutan’dan gençlere yaz hediyesi

5 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kepez Belediyesi, Müsaaddin Kapucu Sosyal Tesisleri’nde, tüm halkın ücretsiz kullanabileceği sentetik buz pistinin açılışını gerçekleştirdi.

Kepez Belediyesi Başkanı Ömer Faruk Mutan, halkın ücretsiz olarak kullanacağı, sentetik buz pistinin açılışını gerçekleştirdi. Özellikle yaz aylarında çocukların ve gençlerin kaliteli vakit geçirmesini sağlayacak bir projeye imza atan Başkan Mutan, açılışı gençler ve çocuklar ile birlikte yaptı.

Açılışta;  Kepez Belediyesi Buz Pisti Sporcuları bir gösteri yaparak “Teşekkür Ederiz, Dr. Ömer Faruk Mutan’ yazılı bir pankart açtı. Ayrıca İzmir Büyükşehir Belediyesi Buz Pisti Sporcuları da bir gösteri düzenledi. Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan açılışta yaptığı konuşmada “Pistimiz artık aktif olarak kullanılmak üzere açılmıştır. Her biri şampiyon olan İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden gelen sporcularımıza da çok teşekkür ediyorum. Ayrıca İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na, Gençlik ve Spor Daire Başkanı Hilmiye Çarıkçı’ya, akşam da Şahika Ercümen ile Survivor parkının açılışını gerçekleştireceğiz” dedi.

Dilek Akşen

 


buz-psiti Çanakkale kepez belediyesi ömer faruk mutan Bu haber 10/07/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 170 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com