“Troia Air Fest” Lansmanı Kordon’da

4 sene önce Güncel Manşet Spor
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Hava Fotoğrafçısı Timur Kara’nın organizasyonuyla Umurbey Belediyesi tarafından düzenlenecek olan “Troia Air Fest” lansmanı Çağlar Kaynak Basketbol Sahası yanında başladı.

18-19-20 Ağustos 2017 tarihlerinde Almanya, Avusturya, Yunanistan ve Ukrayna’ya ev sahipliği yaparak Umurbey altında Çiftlik Ovası’nda düzenlenecek olan Troia Air Fest lansmanı Çağlar Kaynak Basketbol Sahası yanında önümüzdeki pazar gününe kadar sürecek.

İki adet pırpır diye tabir edilen uçağın bulunduğu lansman alanında konuşma fırsatı bulduğumuz organizatör Timur Kara, “Umurbey Belediyesi Başkanı Sami Yavaş ile başarılı bir ortaklık yaptık” diyerek gazetemize verdiği demeçte, “Festivalin lasmanını yapmak için toplandık burada. Çocuklara ücretsiz biletler vereceğiz.  Ücretsiz dalış, Bursa 6. Jet Üssü’nde ücretsiz F16 simülatör uçuşu,  burada tanıtımını yaptığımız pırpır uçakların ücretsiz uçuşu için çekiliş ile çocuklara bilet vereceğiz. Öyle lay lay lom değil, çocuklar gerçekten uçuracaklar bu uçakları. 9 Temmuz Pazar gününe kadar burada olacağız. Tüm havacılık sevenleri lansmanımıza bekliyoruz.” dedi. Çocuklara ücretsiz biletler için çekiliş hakkı verilecek olan lansman 9 Temmuz Pazar gününe kadar Morabbin Park’ta olacak.

Sabih Can Durmuş


Bu haber 07/07/2017, Cuma günü yayınlandı, 97 defa görüntülendi
*