Çanakkale SGK’da Eğitim

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Sosyal Güvenlik Kurumu İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı, Genel Sağlık Sigortası (GSS) tescil ve prim mevzuatı konusunda saha çalışması eğitimi için Çanakkale’yi seçti. SGK İl Müdürü Hilmi Ercan’ın da katıldığı 2 gün sürecek eğitimi, İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Başkanı Uğur Ünalan verecek.

Sosyal Güvenlik Kurumu İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı, Genel Sağlı Sigortası Tescil ve Pirim Mevzuatı eğitimi Çanakkale Sosyal Güvenlik Kurumu’nda, İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Başkanı Uğur Ünalan’ın eğitmenliğinde gerçekleştirilecek. Eğitimde Çanakkale Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Hilmi Ercan ve kurum personeli dışında Balıkesir Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan da katılımcılar yer alacak. Eğitim programının konuşmasını yapan İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Başkanı Uğur Ünalan, “Ekip arkadaşlarımız ile birlikte 2 günlük bir çalışma içerisinde bulunmak adına Çanakkale ilini tercih ettik. Bu vesileyle Merkez Müdürlüklerimizi ziyaret edeceğiz. Yerinde uygulamalarda aksaklıkları tespit ederek, bunlarla ilgili bilgi alışverişinde bulunacağız. Bunun akabinde de merkez binamızda Genel Sağlık Sigortası ile ilgili burada yaşanan sıkıntıları tespit ederek, alanında uzman olan değerli mesai arkadaşlarım ile birlikte bizzat hizmeti ayağa götürelim, sıkıntıyı yerinde tespit edelim düşüncesiyle bugün ve yarın çalışmalar yapmak adına buradayız.” dedi.

Toplantı bugün de devam edecek.

Sabih Can Durmuş


Çanakkale genel-sağlık-sigortası hilmi-ercan insan-kaynakları prim SGK tescil uğur-ünalan Bu haber 06/07/2017, Perşembe günü yayınlandı, 104 defa görüntülendi
*