Başkan Pınar’dan Boykot Çağrısı

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hakan Pınar Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlenecek olan eğitim seminerine davetli olan Konrad Adenauer Derneği’ni hakkında açıklama yaparak vatandaşları derneği boykot etmeye davet etti.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hakan Pınar Çanakkale Belediyesi tarafından 10-14 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan “Kültürlerarası Sosyal Dahil Etme ve Savunuculuk” konulu Eğitim Semineri ve bu seminere davetli olan Konrad Adenauer Derneği hakkında yazılı bir açıklama yaparak Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı hedef aldı. Vatandaşları Konrad Adenauer Derneği’nin davetli olduğu Eğitim Semineri’ni boykota çağıran Başkan Hakan Pınar “Elinde asker polis ve vatandaş kanı olan PKK destekçisi bu derneğin ve yerli işbirlikçilerinin katılacağı Eğitim Seminerini boykot edin ki artık HDP sevdalısı Ülgür Gökhan’lı günlerin çok yakında biteceğinin habercisi olsun bu tavrınız” dedi.

Başkan Pınar; “Bu dernek detaylı incelendiğinde adeta Alman Gizli Servisi BND’nin legal uzantısı gibi iş görmekte, siyanürlü altın meselesinden illegal terör örgütlerinin finansına, Kürt ve Alevi meselelerinin bilinçli olarak kaşınıp toplumun kamplara ayrılmasına kadar bir çok fitne kazanının başında suç üstü yakalanmış bir dernektir. En son bu dernekle ilgili araştırmalar yapan ve kitap yazan Milliyetçi Yazar Necip Hablemitoğlu suikastinde de parmak izi olduğu şüphe götürmez gerçekliktedir. Her ne kadar dönemin DGM Savcısı Nuh Mete Yüksel’in yürüttüğü soruşturmada aklanmış görünse de Mesut Yılmaz’dan bu yana ülke siyasetine yön verme gayreti içerisinde olmuşlar; tekerlerine çomak sokanları da bir şekilde ya satın almışlar yada şehit etmişlerdir. Buraya kadar tüm yazılan çizilenler konusunda hemfikirim, ancak kurulduğu günden bu yana yol arkadaşlarına baktığımızda konunun sadece dış üst akıl mühendisliğinden ibaret olmadığını da söylemeden edemeyeceğim. Türk Demokrasi Vakfı, Gazeteciler Cemiyeti ve Belediyeler Birliği bu derneğin yol arkadaşlarındadır. AKP ise uzun bir dönem bu vakfa destek vermiş hatta Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ve birçok AKP’li siyasetçi defalarca bu vakfın toplantılarına konuşmacı olarak katılmışlardır. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve CHP siyaset anlayışı gereği bu Vakfın derneğini ve Türk Demokrasi Vakfını davet etmekle bizleri şaşırtmamıştır, asıl şaşırtıcı olan geçmişte bir çok kez örneğini yaşadığımız; uyarılarımıza rağmen kol kola bir çok tehlikeli yapıyla birlikte hareket edenlerin bu gün bizden fazla tribünlere oynayıp  rahatsızlık ifade etmeleridir. Yani Batı Cephesinde değişen bir şey yoktur, yakındır ki yine Allah bizi affetsin söylemleri eli kulağında duyulacaktır. Kısaca “En masumunuz ilk taşı atsın ” dersek kimse yere eğilip taş bile almaya cesaret edemez” dedi.

Haber Merkezi, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com