Başarılı sporcudan Çanakkalelilere teşekkür

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Türkiye’nin motosikletle profesyonel olarak gösteri yapan en önemli sürücülerinden biri olan ve Ralli Troia boyunca Çanakkaleli yarış severlere yaptığı motor gösterileriyle heyecanlı anlar yaşatan Birkan Polat gazetemize açıklamada bulundu.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasının sponsorluğu ile 30 Haziran-2 Temmuz tarihleri arasında koşulan Ralli Troia, Çanakkaleli motor sporları severlere heyecanlı ve nefes kesen anlar yaşattı. Birbirinden hızlı 75 aracın ve 150 sporcunun iki gün süren kıyasıya mücadelesi sıcak havaya rağmen unutulmaz görüntülerin ortaya çıkmasını sağladı. Türkiye’nin motosikletle profesyonel olarak gösteri yapan en önemli isimlerinden biri olan, Ralli Troia’nın startı verilmeden hemen önce ve seyirci özel etabında yaptığı motosiklet gösterileriyle sporseverlere heyecanlı anlar yaşatan Redbull sporcusu Birkan Polat gazetemize Ralli Troia organizasyonu ile alakalı açıklamada bulundu.

Birkan Polat gazetemize verdiği röportajda şunları dile getirdi; “Redbull sporcusuyum. Ralli Troia kapsamında Çanakkale’de bulunmaktan ve burada gösteri yapmaktan dolayı çok mutluyum. Çanakkale çok güzel bir şehir ve burada motor sporlarına ilgi gerçekten çok yüksek. Ralli Troia’nın startı verilmeden hemen önce yaptığım ve seyirci özel etabı başlamadan önce yaptığım gösteriye de ilgi çok büyüktü. Çanakkale halkına bana gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.”

Engin Ören


Bu haber 03/07/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 70 defa görüntülendi
*