Geliboluspor sezona bomba gibi hazırlanıyor

5 sene önce Spor
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Geliboluspor Kulübü, 2017/2018 sezonu planlamasına devam ettiklerini belirten yazılı bir açıklama yaptı.

Kulüp Başkanı Mevlüt Can, yaptığı açıklamada Teknik heyetin raporu doğrultusunda iç transferi planladıkları gibi tamamladıklarını ihtiyaçları olan bir kaç bölgeye takviye yapacaklarını oyuncular ile görüşmelerin devam ettiği, nokta transfer yapacakları için aceleci davranmadıklarını söyledi.

Önümüzdeki sezonda hedeflerinin bu senenin üzerine koymak ve de herkesin izlerken sohbet ederken bahsederken keyif aldığı bir takım olduğunu belirtti. Yeni sezonda sadece Futbolda değil, Basketbol Kız Erkek, Tenis, Triatlon, Okçuluk ve planlaması devam bir iki branşta daha sporseverlerin önüne çıkacaklarını burada amaçlarının her branşta daha fazla gencimize çocuğumuza spor yaptırmak ve spor yapacakları imkânı sağlamak olduğunu vurguladı.

Kulübe her türlü desteği veren imkânı sağlayan başta Gelibolu Belediye Başkanı M.Mustafa Özacar olmak üzere taraflı tarafsız tüm sporseverlere yönetim kurulu adına teşekkür eden Can, mücadele edecekleri her branşta seyir zevki yüksek mücadeleci yarışmacı katılımcı olacaklarını söyledi.

Ayrıca önümüzdeki günlerde başta kulübün tesisleşmesi, iktisadi işletme ve diğer merak edilen konularda gerekli açıklamaların projelerle verilerle yapılacağını belirterek sözlerini tamamladı.

Haber Merkezi


Bu haber 21/06/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 143 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com