ÇTSO Çan’daki Üyeleriyle İftarda Buluştu

4 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, ilçelerde faaliyet gösteren üyeleriyle birlikte gerçekleştirdiği geleneksel iftar yemeklerini Çan ilçesinde sürdürdü.

Geçtiğimiz Pazartesi günü Kale Seramik Havuzbaşı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen iftar yemeğine; Çan Belediye Başkanı Abdurrahman Kuzu, ÇTSO Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı T. Selçuk Semizoğlu, Yaşar Murat Aydoğdu, Genel Sekreter H. Sema Sandal ile Çan’da faaliyet gösteren üyeler katıldı.

İftar yemeğinde bir konuşma yapan Başkan Yardımcısı T. Selçuk Semizoğlu, “Ramazan Ayı’nın birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olmasını dilerim. Hepinizi şahsım ve yönetim kurulu adına saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Bülent Engin’de selamlarını iletmemi istedi. Şubat Ayı Meclis Toplantımızı da yine Çan’da gerçekleştirmiştik. Sonra değerli büyüğümüz Hacı İbrahim Bodur’un vefatının sene-i devriyesi sebebi ile burada bulunduk. Kendisini bir kez daha rahmet ve şükranla anıyoruz. Bugün de Odamızın iftar yemeği için yine Çan’da olmaktan çok mutluyuz. Kıymetli üyelerimiz, ÇTSO bugün itibariyle 6643 üyeli büyük bir aile oldu. Bunun 559’unu Çan’dan kayıtlı olan üyelerimiz oluşturuyor.  Bu sayıyla da Merkez’den sonra en çok üyemiz Çan ilçemizden. Şehrimiz ve ülkemiz ekonomisine, istihdamına yaptığınız katkılar için bütün üyelerimize burada teşekkür ediyorum. Allah, ticaretinizi, kazancınızı, bereketinizi ve en önemlisi sağlığınızı daim kılsın. Katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederken önümüzdeki Pazar günü idrak edeceğimiz Ramazan Bayramınızı kutluyorum.” dedi.

Sabih Can Durmuş – Aslı Yıldız


Bu haber 20/06/2017, Salı günü yayınlandı, 43 defa görüntülendi
*