Huzurevinde Çifte Babalar Günü Etkinliği

4 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Babalar Günü’ne özel iki etkinlik birden yapıldı. Huzurevi sakinleri Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği’nin ziyareti ve Tavla Turnuvası’nın başlamasıyla eğlenceli bir gün geçirdi.

Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Babalar Günü’ne özel olarak düzenlenen tavla turnuvası 19 Haziran saat 14.00’de başladı. Huzurevi sakinlerinin eğlenceli dakikalarıyla başlayan turnuvaya Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği de yine Babalar Günü ziyaretiyle katıldı. Babalar günü için ziyaret gerçekleştiren dernek üyeleri önce yaşlılar çiçek dağıttı. Sonrasında Beşiktaşlılar Derneği adına huzurevi sakinlerine özel olarak bastırılan formalar ve bardaklar hediye edildi. Turnuva sırasında renkli görüntüler ortaya çıkarken diğer yandan Beşiktaşlılar hediyeler sayesinde gülümsedi.
Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü İstiklal Okur; “Turnuva etkinliğimizi zenginleştiren Beşiktaşlılar Derneği başkanımıza ve üyelere teşekkür ediyoruz.” Diyerek huzurevinde bulunanların Babalar Günü’nü kutladı.
Beşiktaşlılar Dernek Başkanı Orhan Dom ziyaretlerine ilişkin şu sözleri söyledi: “Çok değer verdiğimiz insanların bulunduğu bu merkezde bugün hem Babalar Günü’nü kutlamak hem de Ramazan ayı vesilesiyle onları ziyaret etmek maksadıyla bulunuyoruz. Büyüklerimizi ziyaret edip ellerini öperek gönüllerini almak istedik. Onların halini hatrını sormayı vazife olarak gördük. Başarılı olursak ne mutlu bize.”

Etkinliğe katılan İl Dernekler Müdürü Resul Karakurt da böyle manevi bir etkinliğin içinde bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Etkinliklerin ardından Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü İstiklal Okur, Beşiktaşlılar Derneği üyelerine bakım merkezini gezdirerek bilgi verdi.

Yıldız Sağlam


Bu haber 19/06/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 65 defa görüntülendi
*