“Bugün dediğini yarın yalanlayanlar…”

5 sene önce Güncel Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Babacanoğlu, yaptığı yazılı açıklamada CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından başlatılan Adalet Yürüyüşü hakkında eleştiride bulundu.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Babacanoğlu, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Bugün dediğini yarın yalanlayanlar, yürüse de otursa da milletimiz tarafından dikkate alınmayacaktır. Mit tırlarının durdurulması ve aranmasıyla ilgili görüntüleri  basına servis suçuyla 25 yıl hapse mahkum olan CHP  Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanması üzerine yargı yollarını tüketmeden yürüyüşe geçen CHP belli ki kaos peşindedir. Bu tutumuyla da millet düşmanlarının ekmeğine yağ sürmektedir. FETÖ ile ilgisi açık olan bu olaya CHP’lilerin destek vermeleri inanılır gibi değildir. Sayın vekil bunun suç olduğunu bilmekte ve vatana ihanet olan bu suçu bilerek işlemektedir. Bu bir gazetecilik değil düpedüz casusluktur ve cezası da yargı tarafından verilmiştir. Adalet arayanların adaleti ve adalet mensuplarını yıpratıcı tavırlardan uzak durmaları herkesin menfaatinedir. Sn. Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek’in ‘Bu kararı veren hakim Bülent Turan’ın arkadaşıdır’ sözü de kargaları bile güldürmüştür.”

AKILSIZ BAŞIN CEZASINI AYAKLAR ÇEKER

“Sayın Kılıçdaroğlu’nu 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi ile ilgili kafası hala karışıktır. Bugün ‘kontrollü darbe’ ertesi gün ‘Kahraman Kazan’lılar darbeyi önlediniz’ diyen ardından ‘Damatlar dışarda bizimkiler içerde’ deyip sonradan da ‘Damatların  tutuklanması doğru değil’, diyen Kılıçdaroğlu’dur. Bu yüzden yaptıkları ciddiye alınmayacaktır. Yaptıkları iş Adalet arayışı değil, hayır cephesinin takviye hareketidir. Milletimiz kendisini akşam haberlerinde tebessümle seyrederken ‘akılsız başın cezasını ayaklar çeker’ atasözünü hatırlamaktadır.”

Haber Merkezi


Bu haber 19/06/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 141 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com