Bana Bir Anlat Hele Arkadaş

CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Alptuğ Akkoca sosyal medya hesabından yaptığı ve 9 maddede özetlediği  ‘gizli belge’ konusu takipçilerin yoğun beğenisiyle karşılandı.

CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Alptuğ Akkoca sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Tutturmuşlar bir devletin gizli belgesini sızdırma almış başını gidiyor. Bana bir anlat hele arkadaş” dedi. Akkoca, gündemdeki konuyu  şöyle yorumladı…

1) Bu gizli belgenin Enis Berberoğlu’nda ne işi var?
2) İnsani yardım yaptığınızı söylediğiniz tırlar ile ilgili neyi gizliyorsunuz? Tırlarda silah yoksa bu bilgi neden gizli?
3) Hadi diyelim tırlarda silah var ve AKP bunları İŞİD e değil de bölgedeki Türkmenlere gönderdi. Peki Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş neden vallahi de tillahi de o yardımlar Türkmenlere gitmedi dedi.
4) 15 Temmuzda hangi Demokrasi için meydana indiniz? Her dediğimiz olacak demokrasisi mi? Her size karşı çıkan hapse atılacak demokrasisi mi?
5) Mustafa Kemal’in kemiklerini sızlamıyor siz şeriatı getirmek için onun emanetine ihanet edenlerin ardından gidip Mustafa Kemalleri uyandırıyorsunuz.
6) Bizim derdimiz iktidar değil bizim derdimiz kavga hiç değil. Biz insanca yaşamak istiyoruz. Damatlara iltimas edilen Fetö’yle terörle aynı yatakta yıllarca yatmışların serbest kaldığı günahsız insanların muhalefet figürlerinin suçları ispat dahi edilmeden tutuklanmalarına karşıyız. Ama sana neyi anlatıyorum. Sen zalimden yanasın.
7) Ayarını bozduğunuz kantar gün gelir sizi de tartar.
8) Evet, Mustafa Kemal’in askeriyim.
9) Muhakkak Mustafa Kemaller kazanacak!

Cemal Oral

 

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.