3×3 Şampiyonası Sona Erdi

Türkiye Üniversiteler Arası Spor Federasyonu’nun organizasyonuyla Çanakkale Çağlar Kaynak Basketbol Sahası’nda düzenlenen Üniversiteler arası 3×3 Türkiye Basketbol Şampiyonası oynanan final müsabakalarının ardından sona erdi.

3×3 Üniversiteler Arası Basketbol Şampiyonası, geçen sene olduğu gibi bu senede Çanakkale’de tertip edildi. 12 erkek takımı ve 5 kız takımının katıldığı şampiyona, 11 Haziran Pazar günü başlayıp 14 Haziranda oynanan final müsabakalarının ardından sona erdi. Şampiyona kazananları Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kız Takımı ve Giresun Üniversitesi Erkek Takımı oldular. Kazanan öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi. Final maçlarını Çanakkale Belediyesi Başkan Vekili Bilge Şimşek de takip ederek turnuvada başarılı olan takımlara kupa ve madalyalarını verdi.

Şampiyona’nın ardından katkı sunanlara teşekkür plaketi veren Türkiye Üniversiteler Arası Spor Federasyonu Başkanı  Profesör Doktor Kemal Taner, gazeteniz Çanakkale Gündem’e de plaket vererek, katkılarından dolayı teşekkür etti.

Sabih Can Durmuş – Aslı YıldızBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.