İl Koordinasyon Kurulu Acil Toplandı

4 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Ege Denizinde meydana gelen ve Çanakkale’de de çok şiddetli bir şekilde hissedilen 6,2 büyüklüğündeki deprem sonrası Çanakkale’de İl Koordinasyon Kurulu acil olarak toplandı.

İzmir’in Karaburun ilçesine 22 kilometre uzaklıkta meydana gelen Çanakkale, İstanbul, Bursa, Yalova, Edirne, Manisa gibi illerde de şiddetli olarak hissedilen 6,2 büyüklüğündeki deprem sonrası Çanakkale AFAD’ta Vali Başkanlığında İl Koordinasyon Kurulu acil olarak toplandı. Çanakkale AFAD Müdürlüğüne il merkezi ve ilçelerden ciddi manada bir hasar bildirimi yapılmadı. Saat 15.28’de meydana gelen 6,2 şiddetindeki deprem sonrası Çanakkale AFAD Müdürlüğünde başlayan İl Koordinasyon Kurulu toplantısına Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Çanakkale Vali Yardımcıları, Çanakkale Emniyet Müdürü Celal Sel, İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdullah Köklü, Çanakkale Belediye Başkan Vekili Bilge Şimşek ve Çanakkale’deki ilgili diğer kurumların Müdür ve Temsilcileri katıldı.

Toplantı sonrası Çanakkale AFAD Müdürlüğünden yapılan açıklamada Çanakkale il, ilçe ve köylerinde bir hasar ve yaralanma vakası olmadığı bildirildi.

Engin Ören

 

 


Bu haber 12/06/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 67 defa görüntülendi
*