Engelliler Tarihimizle Buluşuyor

4 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Manisa Alaşehir Engelliler ve Dayanışma Derneği üyeleri ‘Engelliler tarihimizle buluşuyor’ programı kapsamında Şehitlikleri ziyaret etti.

Çanakkale Belediyesi’nin de yardım ve destekte bulunduğu Manisa Alaşehir Engelliler ve Dayanışma Derneği üyeleri Şehitlikleri ziyaret ederek ecdatlarıyla buluştu. ‘Engelliler tarihimizle buluşuyor’ programı kapsamında Çanakkale’ye gelen Manisa Alaşehir Engelliler ve Dayanışma Derneği Başkanı İbrahim Taşgöz gazetemize ziyaretle alakalı yaptığı açıklamada şunları dile getirdi; “Manisa Alaşehir Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Alaşehir Kaymakamlığının katkılarıyla Çanakkale’de bizler için şehit olan ecdadımızı ziyarete geldik. Bu ziyaret sürecinde Çanakkale Belediyesinden ve Manisa Alaşehir Zabıta Müdürlüğünden gördüğümüz destek için de ayrıca teşekkür ediyoruz. Bizde Çanakkale Belediyesi çalışanlarını Alaşehir’de misafir etmek istiyoruz. Onlarda buyursun gelsin.”

Sonrasında Demircioğlu Caddesinde Çanakkale Belediyesinin toplu taşıma araçlarına binen Manisa Alaşehir Engelliler ve Dayanışma Derneği üyeleri Şehitlik turu için Gelibolu Yarımadasına hareket etti.

Engin Ören


Bu haber 12/06/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 40 defa görüntülendi
*