AK Parti’den Çat Kapı İftar

5 sene önce Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

AK Parti İl teşkilatı, Başkan Yeşim Karadağ’ın da katılımı ile çat kapı iftarlara devam ediyor. Bütün illerde eş güdümlü olarak yapılan iftar, Ramazan ayının başından beri yapılıyor.

Vatandaşların evlerine çat kapı yapılan ziyaretlerde vatandaşlar ile hasbihal edilip iftar sofrasında birlikte iftar açılıp Ramazanın bereketi paylaşılmış oluyor. Önceki gün de İsmetpaşa Mahallesi’nde bir eve konuk olan AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ ve İl Kadın Kolları Başkanı Saime Çetin Aydoğan, iftarın bereketini paylaştı.

Konu ile ilgili açıklamalar yapan İl Başkanı Karadağ, her Ramazan olduğu gibi bu Ramazanı da Türkiye’deki bütün AK Parti teşkilatları olarak dolu dolu geçirmeye çalıştıklarını ve teşkilat olarak çat kapı iftarlar ve sahur programları ile vatandaşlarla bir araya geldiklerini ifade etti.

Karadağ; “Bu yılda her yıl olduğu gibi teşkilatlar olarak Ramazanın bereketini paylaşmak için sahadayız. Hep ifade ettiğimiz gibi bizler için siyaset gönüllere girmektir, kalplere dokunmaktır. İşte Ramazan ayı siyasetin gönüllere dokunması için çok önemli bir fırsattır. Bizlere düşen rahmet ve bereket ayı Ramazanın tüm güzelliklerini yaşamak ve yaşatmaktır. AK Parti İl Teşkilatı olarak yönetim kademelerinde görev alan üyelerimiz ile birlikte her akşam ayrı ayrı evlere konuk oluyoruz. Konuk olduğumuz evlerde iftar sofralarını paylaşıyoruz, vatandaşlarımız ile hasbihal ediyoruz. Gençlik kollarımız her akşam Arslanca Camii’nde sahurun bereketini genç kardeşlerimiz ile paylaşıyor. Bizler  yaptığımız bu etkinlikler ile Çanakkale’de Ramazan ayını ayrı bir güzellikte yaşamak ve yaşatmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi


Bu haber 09/06/2017, Cuma günü yayınlandı, 105 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com