“Ramazan’ın Bereketini Birlikte Yaşıyoruz”

5 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO)’nın geleneksel iftar yemeklerine önceki gün akşam Bayramiç ilçesiyle devam edildi. İftar yemeğinde ÇTSO Yönetim Kurulu adına konuşan Başkan Yardımcısı Selçuk Semizoğlu, “Ramazan’In Bereketini Birlikte Yaşıyoruz” dedi.

ÇTSO üyeleriyle birlikte gerçekleştirilen geleneksel iftar yemeklerine Bayramiç ilçesiyle devam edildi. Bayramiç ilçesinde gerçekleştirilen iftar yemeğine; Bayramiç Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Mutlu, ÇTSO Meclis Üyeleri Güray Özsoy, Metin Tunç, Yahya Çakıroğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı T. Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Selçuk Erdoğan, İbrahim Gün, Mustafa Kansu, Bayramiç’te faaliyet gösteren kurum-kuruluş temsilcileri ile çok sayıda üye ve Oda personeli katıldı.

SEMİZOĞLU: “RAMAZANIN HUZUR GETİRMESİNİ DİLİYORUZ”

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen iftar yemeğiyle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı T. Selçuk Semizoğlu; “Ramazan ayı vesilesi ile ilçelerimizde üyelerimizle bir araya gelmek hem bizleri hem de üyelerimizi son derece memnun etmektedir. Mübarek Ramazan ayının bereketini birlikte yaşıyoruz. Odamız, üyelerimizin ticari faaliyetlerini kolaylaştırmanın yanında, birlik ve beraberliklerin pekiştirilmesi için de örnek faaliyetlerde bulunmaktadır. İftar yemeklerimizde üyelerimizle beraber bunun en güzel örneklerini yaşıyoruz. Bu vesile ile Ramazan ayının Ülkemize huzur getirmesini temenni ediyor ve bütün İslam aleminin Ramazan ayını en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

Haber Merkezi

 

 


Bu haber 08/06/2017, Perşembe günü yayınlandı, 170 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com