Büyük Şehitlik İftarına Karadağ’dan Davet

4 sene önce Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

İstanbul ve Çanakkale İl Başkanlıkları tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen Şehitler Abidesi iftar programına AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, tüm Çanakkale halkını davet etti.

 AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Her yıl İstanbul İl Başkanlığımız tarafından organize edilen İl Başkanlığımızın ev sahipliğini yaptığı Büyük Şehitler Abidesi iftarı bu yıl 10.06.2017 Cumartesi günü gerçekleştirilecektir. Bu yıl bereketi paylaşalım teması ile düzenlenecek olan iftarımıza tüm Çanakkale halkımızı davet ediyorum. Şehitler abidesi gibi özel bir mekanda iftarımızı yaparak hem sofralarımızı hem de gönüllerimizi paylaşalım istiyoruz.”

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programına yaklaşık 5.000 kişinin katılımını beklediklerini ifade eden Karadağ; “İstanbul teşkilatlarımızdan yaklaşık 1500 kişilik bir katılım bizlere bildirildi, Bizlere düşen konuklarımızı en güzel şekilde misafir etmek ve her yıl olduğu gibi bu iftar organizasyonunu sorunsuz atlatmaktır. Çanakkale halkımızı da Cumartesi günü şehitler abidesinde bu havayı solumaya davet ediyorum. Ramazan ayının bereketini yaşadığımız günlerde sofraları paylaşmanın gönüllere girmenin önemini bir kez daha anımsayacağız.” dedi.

Haber Merkezi

 


Bu haber 08/06/2017, Perşembe günü yayınlandı, 62 defa görüntülendi
*