10 Günde 126 Bin TL Ceza

5 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından motosiklet sürücüleri denetlendi. Yapılan trafik uygulamasında ekipler 10 günde 126 bin TL ceza kesildi.

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Çanakkale’nin muhtelif noktalarında yapılan uygulamalar devam ediyor. Yaz aylarının gelmesinin ardından Yeni Kordon ve Eski Kordon’da denetimler sıklaşmış vaziyette… Ekipler denetimlerde tescilsiz ve evrakları yetersiz olan, yakalama kararı olan motosiklet sürücülerini  tespit ederek cezalandırdı.

İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, yaz aylarında artan motosiklet kazalarının üzücü olaylarla yol açmaması için denetimlere sıkı bir şekilde şehir merkezinin birçok noktasında devam edeceğini açıkladı. Ekiplerin 5 Haziran’da yapılan uygulama durağı ise Atatürk Caddesi, Cuma Pazarı karşısı oldu.
Yapılan denetlemelerin ardından son 10 gün içerisinde, 716 motosiklet kontrol edildi. 716 motosikletten 343 tanesine cezai işlem uygulandı. 343 motosiklet sürücüsüne toplamda 126 bin TL ceza-i işlem uygulandı. Trafikten men edilen motosiklet sayısı ise 37 oldu.
Yıldız Sağlam

 


Bu haber 05/06/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 119 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com