Minik Öğrencilerin Sergisi İlgi Çekti

4 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

18 Mart İlkokulu anasınıfı D şubesi öğrencileri tarafından yıl sonunda hazırlanan etkinlik ve fotoğraf sergisi, vatandaşlar ve veliler tarafından büyük ilgi gördü.

18 Mart İlkokulu D şubesi öğrencileri 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı sonunda, iki dönem boyunca yaptıkları el işi etkinlikleri ve çektikleri fotoğrafları, Türkan Saylan Sosyal Tesislerinde açtıkları sergiyle, anne-baba ve büyüklerinin beğenisine sundu.

Sergi açılışına Okul Müdürü İlhan Kurt, Anasınıfı öğretmeni Nigar Akın, öğrenci velileri ve vatandaşlar katıldı. Serginin açılış kurdelesini sergiyi açan öğrenciler Müdür Kurt ile birlikte kesti. Sergi hakkında bilgi veren Anasınıfı öğretmeni Nigar Akın; “Eğitim Öğretim dönemleri boyunca öğrencilerimiz birçok faaliyetlerde bulundu. Öğrencilerimiz bu titiz çalışmalarını sergilemek istedi. Bu sergide onların elişi çalışmaları ve çektikleri fotoğraflar yer alıyor. Bütün çalışmaları çok başarılı. O nedenle kendileriyle gurur duyuyorum. Mutlulukları gözlerinden okunuyor. Bütün çocuklarımızı kutluyor ve tebrik ediyorum.” diye konuştu.

Aslı Yıldız


Bu haber 01/06/2017, Perşembe günü yayınlandı, 32 defa görüntülendi
*