Esenler de elektrik kesintisi  

5 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Esenler Mahallesinde iki gündür  süren bakım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi yaşanıyor. Kesintiler yarın da sürecek. 

Çanakkale Belediyesi resmi sitesinden dün yapılan açıklama ile Esenler Mahallesi’nde 4 günlük elektrik kesintisi yaşanacağı açıklandı.
Bakım ve onarım çalışmaları nedeni ile yaşanacak elektrik belirli sokak ve caddelere ayrılarak gerçekleştirilecek. Kesintiler iki gün daha  devam edecek.

Bugün akşam 17.30’a kadar ESenler Mahallesi; Adnan Menderes Caddesi, Abdi İpekçi Caddesi Bir Kısmı, Nazım Hikmet Caddesi Bir Kısmı, Işılay Sokak, Yurt Sokak, Sağlık Sokak, Uydu Sokak, Esenler Aile Sağlık Merkezi, Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı’na elektrik verilemeyecek.

Yarın; 08.30-09.30 arasında Esenler Mahallesi; Ahmet Piriştina Caddesi Bir Kısmı, Demokrasi Caddesi Bir Kısmı, Sadi Fenercigil Caddesi, Koza Sokak, 13.15.16.17.18.19.20.21. Sokaklara, 10.30-12.00 arasında Esenler Mahallesi: Ressam Ayhan Başoğlu Sokak, Özgürlük Caddesi Bir Kısmı, Cumhuriyet Caddesi Bir Kısmı,Açelya Sokağa, 11.30 ve 17.00 saatleri arasında Esenler Mahallesi:Atilla İlhan Cd. Bir Kısmı,Demokrasi Cd. Bir Kısmı,Orhan Uğur Cd. Bir Kısmı,Osman Solakoğlu Sk,Şehit Aziz Sk,Barış Sk,Tülin 6 Sk,Truva Sokağa elektrik verilemeyecek.

3 Haziran Cuma günü  ise 08.30 ve 13.00 saatleri arasında  Esenler Mahallesi: Ahmet Piriştina Caddesi Bir Kısmı , Tülin 7 Sokak , Cevher Sokak ,Orhan Uğur Caddesi Bir Kısmı , Barış Caddesi Bir Kısmı,Uğurmumcu Caddesi, Bir Kısmı ,Çetin Emeç Caddesi Bir Kısmı,Mehmet Cantürk Sokağa, 12.30 ve 16.30 arasında da Senler Mahallesi: Barış Caddesi Bir Kısmı ,Atilla İlhan Caddesi Bir Kısmı , Uğur Mumcu Caddesi Bir Kısmı , Çetin Emeç Caddesi Bir Kısmı , Alper Sokak , Gençlik Sokak , Özlem Kayalı Sokak , Tevfik Fikret Sokak , Ateş Sokağa elektrik verilmeyecek.

Dilek Akşen


Bu haber 01/06/2017, Perşembe günü yayınlandı, 876 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com