ÇTSO’dan Çanakkale’ye Armağan

5 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası sosyal sorumluluk projeleri kapsamında kullanılmak üzere Çanakkale’ye ‘15 Temmuz Şehitleri’ isimli tekne armağan etti.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, çevre illerden gelen şehit, gazi ve gazi yakınlarının ağırlanması, denizle tanışma fırsatı bulamayan gençlerin denizle buluşturulması, ilgili öğrencilere denizle alakalı eğitimler verilmesi, denizlerin temiz tutulması gibi her türlü sosyal farkındalık proje uygulamalarında kullanılması amacıyla Yönetim Kurulu kararı ile Çanakkale’ye ‘15 Temmuz Şehitleri’ isimli bir tekne kazandırdı. Önceki gün saat 19.00’da eski Kilitbahir İskelesi önünde yapılan tanıtım buluşmasına ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Semizoğlu ve ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal ile birlikte basın mensupları katıldı. Sonrasında saat 19.15’te basın mensupları ve ÇTSO yetkililerinin bindiği ‘15 Temmuz Şehitleri’ teknesi, Çanakkale Boğazında ilk turuna çıktı.

TANITIM TURU SONRASI İFTAR YEMEĞİ

Eski Kilitbahir İskelesinin önünden kalkan tekne Nara Burnuna kadar giderek oradan Eceabat kıyısına dönüp Kilitbahir önünden yine eski Kilitbahir İskelesinde bağlı bulunduğu noktaya turunu yaklaşık 45 dakika olmak kaydı ile gerçekleştirdi. İçinde kapalı ve açık oturma alanı bulunan tekne konforlu ve güvenli bir tekne oluşuyla da dikkat çekti. Saat 20.00’da biten tekne turu sonrası ÇTSO Yönetim Kurulu ve ÇTSO Meclis üyeleri ile basın mensuplarından oluşan kafile iftar yemeği için Çanakkale Evi Oda Bahçe’de tekrar buluştu. Burada yapılan iftar yemeği ile ÇTSO tarından Çanakkale’ye kazandırılan‘15 Temmuz Şehitleri’ tekne tanıtım programı sona erdi.

Engin Ören


Bu haber 31/05/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 125 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com