Gençler Çıtayı Çok Yükseltti

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Balık tutma bahanesiyle kız arkadaşıyla birlikte tekne turuna çıkan genç Sedat Tezgören,  Çanakkale Boğazı’nın ortasında kız arkadaşı Özge Kurt’a evlenme teklifi etti. Gençlere yakın arkadaşlarından da anlamlı bir destek geldi.

Uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Özge Kurt’a evlilik teklifinde bulunmak isteyen 25 yaşındaki Muhasebeci Sedat Tezgören, yakın arkadaşlarıyla birlikte  bir plan yaptı. Özel bir hastanede anestezi uzmanı olan Özge Kurt’a memleketinde dileğinin de üstünde bir evlilik teklifi hazırlayan Tezgören, kız arkadaşını balık tutma bahanesiyle Çanakkale Boğazı’nda tekne turuna çıkardı. Boğaza açılan ikiliye biri çekim ekibi biri de yaklaşık 50 arkadaşının bulunduğu iki tekne eşlik etti.

BEŞİKTAŞ KUTLAMA YAPIYOR DEDİ YÜZÜĞÜ ÇIKARDI

Bir şeyden haberi olmayan gelin adayı Kurt, balık yerine Tezgören’in oltanın ucuna sevgi sözcüklerini taktığı notları çekti. Yaşananlar karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Özge Kurt, sevgilisinin asıl sürprizinden habersizdi. Karşıdan meşaleler ile yaklaşan tekneyi uzaktan seçemeyerek soran Kurt, Tezgören’in “Beşiktaş kutlama yapıyor” cevabına inanmak isterken yaklaşan tekneye dikkatlice baktığında içinde, yakın arkadaşlarının ve Tezgören’in aile bireylerinin olduğunu gördü. Tekneye asılı ‘Benim en güzel mavim, benimle evlenir misin?’ yazılı pankartı gören Kurt, diz çöküp evlenme teklifinde bulunan Sedat Tezgören’i görünce mutluluk gözyaşlarına boğuldu. Genç gelin adayı, erkek arkadaşının romantik teklifine ‘Evet’ yanıtını verdi.

Özge Kurt’un teklifini kabul etmesinin ardından alkışlar eşliğinde arkadaşlarının yer aldığı tekneye binen genç çift, akşam saatlerine kadar boğaz turu yapan teknede oyunlar oynadı.

Damat adayının teklifini gören, duyan ise bu gençler çıtayı çok yükseltti. Bundan sonra evlilik teklifi yapacak gençlerin işi zor diye espri yapmayı ihmal etmedi.

Eylem Gözeldere


Bu haber 30/05/2017, Salı günü yayınlandı, 265 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com