İlk Uçuş Bugün

4 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

GESTAŞ ve Bursa Büyükşehir Belediyesi BURULAŞ ortak çalışmasıyla İstanbul Çanakkale deniz uçağı seferleri bugün itibariyle başlıyor. Bilet fiyatları ise dudak uçuklatıyor.

İstanbul Haliç’ten Çanakkale Havalimanı’na, Çanakkale Havalimanı’ndan İstanbul Haliç’e deniz uçağı seferleri başlıyor. GESTAŞ A.Ş. resmi internet sitesinden alınan bilgiye göre; Bugün ilk uçuşunu gerçekleştirecek deniz uçağı seferleri, haftanın üç günü (Pazartesi, Çarşamba ve Cuma) sabah ve akşam günde iki sefer olarak yapılacak. Çanakkale-İstanbul arasını 45 dakikaya düşüreceği söylenen seferlerin tek yön tek kişilik bilet fiyatı ise 199 TL. Yolcular, gidiş dönüş bileti tercih ettiklerinde ise tek kişilik bilet fiyatı 383 TL olacak.

Deniz Uçağı biletlerini GESTAŞ Çanakkale İskelesi, GESTAŞ Koordinasyon Merkezi (Satış Ofisi/ Çanakkale İskele yanı), GESTAŞ Bozcaada İskelesi, GESTAŞ Geyikli İskelesi ve online olarak https://fly.burulas.com.tr/adresinden temin edilebilecek.

Deniz uçağının kalkış saatleri ise Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri olmak üzere İstanbul’dan (Haliç) 08:00 ve 17:00, Çanakkale’den ise 09:30 ve 18:00 olarak belirlendi.

Haber Merkezi

 


Bu haber 28/05/2017, Pazar günü yayınlandı, 76 defa görüntülendi
*