Gözde ve Şule ile Sözleşme Yenilendi

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Belediyespor transfer çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz sezonun başarılı oyuncularından orta oyuncu Gözde Dal ve libero Şule Yetimoğlu ile yeni sözleşme imzalandı.

İmza töreninde Başkan İsmet Güneşhan’ın yanı sıra Aysun Kavcar ve Baş Antranör Üzeyir Özdurak da hazır bulundu.

ÖNCE GÖZDE DAL

İmza töreni,  ilk olarak Gözde Dal ile başladı. “Çanakkale Belediyespor Klubü olarak 2017-2018 sezonu transfer çalışmalarımız devam ediyor” diyen Başkan İsmet Güneşhan, “Daha önce de belirttiğimiz gibi hem kulübümüzü hem kentimizi hem de takımımızı Avrupa Kupalarında yine en iyi şekilde temsil edeceğiz. Dolayısıyla geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda yine iyi bir kadro, güçlü bir kadro, sahada mücadele eden bir kadro, kenti ve takımımızı iyi temsil eden bir kadro kurma çabasındayız. Geçen sene yaşadığımız mutluluklarda büyük pay sahibi olan ve bizleri sevince boğan sporcularımızla tekrar anlaşma yapıyoruz. Gözde Dal da bu oyuncularımız içinde çok değerli bir sporcumuz. Gözde arkadaşımız hepinizin bildiği gibi geçen sene geçirdiği şanssız sakatlığın ardından forma giyebilme şansı yakalamıştı. Biz zaten kendisinin ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu biliyoruz. Bu sene inşallah takımımıza çok çok daha iyi bir katkı sağlayacaktır diye umut ediyorum. Bu imza hem kulübümüze hem de kendisine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Kazasız, sakatlıksız, hedeflerimize ulaştığımız bir sezon olmasını diliyorum.” dedi.

Başarılı orta oyuncu Gözde Dal ise, “Bir sene daha burada olacak olmaktan çok mutluyum. Geçen sene çok güzel bir sezon geçirdik. İnşallah önümüzdeki sezonda aynı şekilde başarılarla dolu güzel bir sezon olacak.” dedi.

SONRA ŞULE YETİMOĞLU

Gözde Dal’ın ardından ise geçen sezonun başarılı Liberosu Şule Yetimoğlu’nun imza törenine geçildi. Başkan İsmet Güneşhan, “Yine geçtiğimiz yıl elde etmiş olduğumuz başarıda büyük emek sarf eden, büyük katkı sağlayan Şule arkadaşımızla da tekrar sözleşme imzalıyoruz. Şule ile bu sene 3. Sezonumuz olacak. İnşallah önümüzdeki yıllarda da yeni anlaşmalar imzalayacağız. Ben hem kendisine, hem de Kulübümüze hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Şule Yetimoğlu ise “Benim 3. Sezonum olacak bu sene. Artık evim gibi oldu burası… Çanakkale’de olmanın bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum. İnşallah bu sene de geçtiğimiz sezonlar gibi çok güzel bir sezon olur. Hayırlı uğurlu olsun hepimiz için inşallah.” dedi. İmza töreni toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Sabih Can Durmuş – Aslı Yıldız


Bu haber 26/05/2017, Cuma günü yayınlandı, 248 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com