Kentin Kadınları Toplandı

4 sene önce Kadın
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Kentin Kadınları Toplandı

Kent Konseyi Kadın Meclisi Genel Kurulu geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

Kent Konseyi Kadın Meclisi Genel Kurulu kentin kadın siyasi önderleri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıya Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Saime Çetin Aydoğan ve Belediye Başkan Yardımcısı Ülgür Gökhan’ın eşi Hale Gökhan da katıldı.

Toplantı da kentimize Türkiye Jimnastik Şampiyonasında ülke birinciliğini getiren Çanakkale Özel Çocuklar Spor kulübü Sporcusu Serkan Beceren için Kulüp Başkanı Güngör Sağır’a teşekkür edildi. 4. SANSEV Uluslararası Çok Sesli Korolar Festivalinde Çalgı Eşlikli Yapıt Yorumlama ödülünü kazanan Altın Yıllar Yaşam Merkezi Demli Sesler Korosu da kutlandı.

Son altı ayda gerçekleştirilen faaliyetlerin bilgilendirme sunumu yapılan toplantıda Belediye Başkan Yardımcısı Ünüvar, kadın meclisinin Çanakkale’de kurulması planlanan termik santraller noktasında etkin faaliyetler yürütmesini önerirken, Hale Gökhan kent yaşamında kadınların karar mekanizmalarında aktif rol almasını sağlayacak etkinliklerin içerisinde olmak gerektiğini belirtti.

Dilek Akşen


Bu haber 25/05/2017, Perşembe günü yayınlandı, 61 defa görüntülendi
*