RIZE'DE CAYKUR'UN BIN 500 MEVSIMLIK ISCI ALIMI ICIN RESMI ISLEMLERIN BASLATILDIGININ ACIKLANMASININ ARDINDAN, ISKUR RIZE IL MUDURLUGU'NUN ONUNDE, UZUN KUYRUK OLUSTU. MURACAAT ETMEK ISTEYEN KISILER, SABAHIN ERKEN SAATLERINDEN ITIBAREN ISKUR IL MUDURLUGU ONUNDE SIRAYA GIRMEYE BASLADI. BINANIN DISINA TASAN KUYRUK, YAKLASIK 1 KILOMETREYI BULDU. (ANADOLU AJANSI - HIZIR HACISALIHOGLU) (20061212)

Huzur, eğlence, güven bir arada

Huzur, eğlence, güven bir arada

Biga’nın en büyük öğrenci yurdu olan Selçuk Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları’nda düzenlenen moral gecesinde gençler gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.

ÇOMÜ Ağaköy Ramazan Aydın Yerleşkesi içinde bulunan Biga’nın en büyük öğrenci yurdu olan Selçuk Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları’nda kalan öğrenciler için moral gecesi organize edildi. 23 bin 200 m²’lik yeşil alanıyla yaşam merkezi olarak da hizmet veren yurtta kalan öğrenciler hem keyifli bir yemeğin hem de eğlencenin tadını doyasıya çıkarma fırsatı buldular.

KAMPANYALAR BİTMİYOR

Selçuk Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları, avantajlı kampanyalar ile öğrencilere huzur, eğlence ve güveni bir arada bulabilecekleri nezih bir ortamda yaşama fırsatı sağlıyor. Açıklanan kampanyalı fiyatlar şöyle:

4 kişilik oda: 3.985 TL’den başlayan fiyatlar (1 öğrenci fiyatı)

2 kişilik oda: 4.985 TL’den başlayan fiyatlar (1 öğrenci fiyatı)

Ayşe İrimBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com