AK Parti’den Esnaf Odasına Ziyaret

 AK Parti’den Esnaf Odasına Ziyaret

Çanakkale AK Parti Merkez İlçe Teşkilatı, Başkan Hüseyin Babacan önderliğinde Esnaf ve Sanatkârlar Odasına ziyarette bulundu.

Çanakkale gündemine dair hemen her konunun konuşulduğu toplantıya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Vurucu’nun yanı sıra Kent Konseyi Başkanı Engin Kandemir, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Demir, Terziler ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı, Küçük Sanayi Sitesi Başkanı, Elektrikçiler Odası Başkanı, Ayvacık Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı, Lokantacılar ve Gazinocular Odası Başkanı ziyarette hazır bulundu.

Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getirerek söze başlayan Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Mustafa Vurucu; “Belki burada 5, 6 kişiyiz fakat yaklaşık 6, 7 bin kişiyi temsil ediyoruz. Bizler esnaf ve sanatkârlar adına, esnaf ve sanatkarın gelişip kalkınması, korunup kollanması ve her anlamda sorunlarının çözümü noktasında görevliyiz. Tabi bu konular iktidar partisini yakından ilgilendiren konular. Sizler meclisteki temsilcilerin sözcülerisiniz. Talep ve önerilerimizi sizlere sürekli iletiyoruz ve çözümü konusunda da beraberce bir şekilde çalışıyoruz. Niyetim kimseye yağcılık yapmak değildir fakat belki de cumhuriyet tarihinde esnaf sanatkâr, en büyük desteği bu hükümet döneminde almıştır.” dedi. Toplantıda esnaf ve sanatkarların sorunlarının konuşulması yanında Mustafa Vurucu, AK parti Merkez İlçe Teşkilatına Küçük Sanayi Sitesi sorularını, kentsel dönüşümden olumsuz etkilenen esnafların sıkıntılarını, Umurbey Belediyesi’nden duyulan sıkıntıları aktardı.

Bu konuların dışında Çanakkale gündemi dair hemen her konunun masaya yatırıldığı toplantıda konuşan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Babacanoğlu; “Öncelikle Vergi Haftanız kutlu olsun demek istiyorum. Hepinize teşekkür ederim bizleri böyle ağırladığınız için… Geçtiğimiz süreçte her birinizle çok yakın ilişkilerimiz oldu. Bu süreçte beraber attığımız olumlu adımlardan memnuniyet duyduğumu belirtmek isterim.” dedi. Hüseyin Babacanoğlu’nun masaya yatırılan sorunların çözümüne yönelik düşünceleri ile göstermiş oldukları çabaları ve her türlü desteği göstermeye hazır olduklarını paylaşmasıyla devam eden toplantı başkanların karşılıklı fikir alışverişleri ile sona erdi.

Sabih Can Durmuş – Aslı Yıldız

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.