Köklü Ve Hızlı Başlangıç

4 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Köklü Ve Hızlı Başlangıç

Çanakkale İl Özel İdare Genel Sekreterliğine atanan Abdullah Köklü yeni görevine başladı. Köklü; “Çalışma prensibim hız üzerinedir. Önümüzdeki 25 yatırımı hızla hayata geçireceğiz” dedi.

İçişleri Bakanlığı Mahalli idareler Amirliği’nde Şube Müdürü olarak görev yapan ve Çanakkale İl Özel İdare Genel Sekreterliğine atanan Abdullah Köklü yeni görevine hızla başladı.

Bingöl İli, Genç ilçesinde görev süresi içerisinde önemli çalışmalar gerçekleştirip köklü yatırımların kazanılmasına imza atan Genç Kaymakamı Abdullah Köklü, Aralık ayında Avrupa Birliği Dış İlişkiler Daire Başkanlığı’na atanmıştı. Mevcut atamanın ardından yine aynı zamanda İçişleri Bakanlığı KÖYDES Birimine de görevlendirilmesi yapılan Köklü, İçişleri Bakanlığı’nca Çanakkale Vali Yardımcısı ve Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’ne görevlendirildi.

İl Özel İdare Genel Sekreteri ve Vali Yardımcısı Köklü gazetemize yaptığı açıklamada; “Benden önceki arkadaşım Can Aksoy’a hizmetleri için çok teşekkür ediyorum. Kendisi yakından tanıdığım başarılı bir insandır. Gereken durumlarda kendisi ile istişare içinde olmaya devam edeceğim.  Bakanlık tarafından takdir görülmüş, Çanakkale’ye geldim. Şu anda 25 büyük çalışmamış var. Çalışma prensibim hız üzerinedir. Arkadaşlarımızla birlikte bu yatırımları süratli bir şekilde hayata geçireceğiz” dedi.

İl Özel İdare Genel Sekreteri ve Vali Yardımcısı Abdullah Köklü’ye yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Dilek Akşen

 

 

 

 


abdullah-köklü Çanakkale il özel idaresi Bu haber 17/05/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 197 defa görüntülendi
*