“Komite Üyesi Değil, Odamızla İlgisi Yok”

4 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

“Komite Üyesi Değil, Odamızla İlgisi Yok”

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Anneler Günü’nde elektrik kesintisinin bitiş saatinin erkene alınması için yürütülen çalışmalara yönelik çıkan haberler doğrultusunda açıklama yapıldı.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Semizoğlu tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Bakım çalışması sebebi ile Anneler Gününde elektrik kesintisi yapılacağının öğrenilmesi ile birlikte Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilgili Kurumlarda girişimde bulunulmuş, esnafımızın mağdur olmaması için kesintinin erken saate alınması ya da tarih değişikliğine gidilmesi talep edilmiştir.  Konu aciliyetine  binaen ayrıca  Sayın Vekillerimize de arz edilmiştir. Kesintinin bitiş saatinin erkene alınması için çalışılmaktadır.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın 6.700 Üyesi,  21 Meslek Komitesinde seçilen Üyeleri ile temsil edilmektedir. Ağırlıklı olarak benzer sektörlerde perakende ticaret faaliyeti gösteren ve bir kısmı Çarşı ve çevresinde yoğunlaşan üyelerimiz de 12 no’lu Meslek Grubunda yer almaktadır. Temsilcileri de 12.Meslek Komitesi üyeleridir. Adı geçen Komitenin, Yönetim Kurulumuzda  temsilcisi Fatih İş’tir. Meslek Komitesi Üyesi dahi olmayan bir kişinin ÇTSO sıfatı ile yaptığı açıklamanın Odamız ile bir ilgisi bulunmamaktadır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.”  Haber Merkezi


Bu haber 14/05/2017, Pazar günü yayınlandı, 35 defa görüntülendi
*