Karadağ’dan Anneler Günü Mesajı

5 sene önce Siyaset
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Karadağ’dan Anneler Günü Mesajı

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ, eşi Cuma Karadağ ile birlikte anne ziyaretlerinin ardından bir mesaj yayınladı.

AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bizi millet yapan değerlerin başında anneler gelir. Millet kavramının da her birimizde hayat bulmasında ve yaşatılmasında en çok da annelerimizin katkısı vardır. Geleceğin güçlü Türkiye’sine yön verecek olan nesillerin yetişmesinde annelere büyük görev ve sorumluluk düşmektedir.

Kadınlarımızın her alandaki etkin katılımlarının yanında, annelik sorumluluklarını da özveriyle yerine getirmeleri her türlü takdirin üzerindedir. Annelerimize ne kadar hizmet etsek azdır. AK Parti iktidarı olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin özünde; kadınımıza saygı, hürmet ve onlara hizmetlerin en güzellerinin sunulması yer almaktadır. Annelerimize ilgimizi eksik etmeden, fazlasıyla hak ettikleri sevgi ve saygıyı her zaman göstererek, mutlu ve huzurlu yaşamalarını sağlamak her evladın görevidir.

Bu vesileyle ebediyete intikal etmiş tüm annelerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Hayatta olan başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin ellerinden öpüyor, her birinin anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum.”

Haber Merkezi


anneler-günü-mesajı Çanakkale yeşim karadağ Bu haber 13/05/2017, Cumartesi günü yayınlandı, 415 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com