DUYGUSAL BAHAR

Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

DUYGUSAL BAHAR

Evet; bahar ayları doğanın renkleri, ışıltısı, güneşin içimizi ısıtması… Her şeyi ile yaz öncesi şahane müjdecimiz. Ancak bahar ayları bizi emosyonel süreçte biraz hassas yapabiliyor. Bu etki de; beslenme örüntümüze, iştahımıza, tepkilerimizin ve alışkanlıklarımızın kısa ya da uzun dönemde değişmesine sebep oluyor. Bu konuda yalnız kalmamak her ne kadar etkilenme süreciniz bu doğrultuda olsa da kalmamak en doğru tercih olacaktır sevgili okurum.

Tabi ki işin zor kısmını yaşayanlar; bu etkilenme sürecine bir şekilde dahil olmuş ancak aynı zamanda kilo kaybını hedefleyen, kilo kontrolü sağlamaya çalışan bireyler oluyor. Bu konuyu şöyle yorumlamak istiyoruz: Alternatif Tıp iyi ki var! Farmakolojik destek boyutuna ulaşmayan psikolojik sorunlarda ve dönemsel yaşantılarda destekçiniz olacak besinler ve terapilerle bu süreci en az hasarla atlatmak mümkün: Bach Seansları!

Her maddenin bir frekansı vardır. Bu frekanslar vücudumuzu etkisi altına alır ve gerek yeme davranışımız gerekse duygu durumumuzu etkiler. İşte bu frekansların bizi etkilememesi adına bitkilerin dilini bize anlatan Dr. Bach, yorumladığı bitki frekanslarıyla bu emosyonel durumları dengeleyebiliyor. 38 farklı emosyonel kategoriyi sizinle değerlendirip, yarattığı etkileri sizden uzaklaştırıp süreci olağan atlatmanıza Quit cihazı ile uyguladığımız Bach seanslarıyla yardımcı oluyoruz.

Sadece dönemsel değil! Siz de olası mevcut durumlar eğer:

  • Korku

 

  • Belirsizlik hissi

 

  • Çevreye göre geride durma

 

  • Genel kanılara, hayata isteksizlik

 

  • Dış etkenlere karşı hassasiyet

 

  • Umutsuzluk

 

  • Depresif psikolojik durum

 

  • Başkalarının durumlarıyla ilgilenenler ve daha birçoğu…

Tüm bu duygu durumlarınızı dengelemek isterseniz Bach Seanslarımız tam da size göre sevgili okurum. Sağlıklı bir yolculuk için; emosyonel durum, beslenme ve fiziksel aktivitenin paralel olması gerektiğini unutmayınız. Bunun için de yanınızdayız. Keyifli hafta sonları diler bahar aylarının yaşattığı emosyonel dengesizlikleri en rahat şekilde atlatmanızı dileriz.

 


diyet-d duygusal-bahar köşe yazısı Bu haber 12/05/2017, Cuma günü yayınlandı, 69 defa görüntülendi
*