Baba Dostluğu Şaşkınlık Yarattı

5 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Baba Dostluğu Şaşkınlık Yarattı

İstanbul Sanayi Odası (İSO) Başkanı Erdal Bahçıvan, Kale Grubu Başkanı, CEO’su ve İSO Meclis Başkanı Zeynep Bodur Okyay ile Kale Grubu Başkan Yardımcısı Osman Okyay, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Başkan Gökhan ile İSO Başkanı Bahçıvan’ın baba dostlukları ortaya çıktı.

İSO Başkanı Erdal Bahçıvan’ın Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a yaptığı ziyarete Kale Grubu Başkanı ve CEO’su ve İSO Meclis Başkanı Zeynep Bodur Okyay ile Kale Grubu Başkan Yardımcısı Osman Okyay da eşlik etti. Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Bahçıvan, Kale Grubu’nun İstanbul Sanayi Odası’nın bir temsilcisi olduğunu belirterek, Çanakkale’ye büyük katkı sağlamaya devam edeceklerini söyledi.

BABA DOSTLUĞU

Babalarının arkadaşlığı şaşırttı. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın babasının Bahçıvan’ın babası ile olan dostluğu belirtmesi, Bahçıvan tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Başkan Gökhan’ın; “Babanız, babam ile çok yakın arkadaştı, benim babam da peynirciydi Rıfat Gökhan.” demesi üzerine Bahçıvan; “Rıfat Gökhan’ın oğlu musunuz? Bugüne kadar bunu nasıl atladık” şeklinde cevap vererek şaşkınlığını dile getirdi. Eren Aşnaz


baba-dostluğu Çanakkale iso kale-grubu Ülgür Gökhan Bu haber 12/05/2017, Cuma günü yayınlandı, 146 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com