Çanakkale Merkezde Asayiş Berkemal

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Çanakkale Merkezde Asayiş Berkemal

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü, Çevik Kuvvet polislerinin de yer aldığı çocukların korunmasına yönelik denetim uygulaması gerçekleştirdi.

Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro polisleri ve Çevik Kuvvet polisleri tarafından kent merkezindeki Cevatpaşa Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Esenler Mahallesi ve Kepez Beldesinde eş zamanlı olarak okullara yakın park ve bahçelerde uygulama gerçekleştirildi. Çanakkale Emniyet Müdürlüğünden alınan bilgiye göre uygulamanın çocukların korunmasına yönelik denetim uygulaması olduğu belirtildi. Uygulamanın yapıldığı alanlarda bulunan ve oradan geçen herkese GBT kontrolü yapıldı. Şüpheli kişilerde üst araması da gerçekleştirildi. Uygulama kentteki okullara yakın bölgelerdeki park ve bahçelerde yapılırken, internet kafelere de denetimler gerçekleştirildi. Uygulamada çocukları içki, sigara ve uyuşturucu madde gibi kötü alışkanlıklardan ve bu tarz alışkanları olan kişilerden korumak amaçlanıyor.  Ayrıca yapılan denetimlerle küçük yaştaki çocuklara içki, sigara ve uyuşturucu gibi zararlı ürün ve maddeler satılmasının da ününe geçilmek isteniyor.

Engin Ören


çanakkale-emniyet-müdürlüğü çevik-kuvvet çocukların-korunması uygulama Bu haber 11/05/2017, Perşembe günü yayınlandı, 159 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com