Başkan Gökhan’dan 5 Binlik Destek

Başkan Gökhan’dan 5 Binlik Destek

Çanakkale Belediye Başkanı Gökhan, bu yıl ligi şampiyon olarak bitiren  Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol takımına destek olmak amacı ile 5 bin liralık hediye çeki takdim etti.

Garanti Tekerlekli Sandalye Basketbol 2’inci Ligi 2016-2017 sezonunu birinci olarak tamamlayan Boğazgücü Engelliler Spor Kulübü oyuncuları, ligi şampiyon olarak tamamlamaları nedeni ile Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı ziyaret etti. Şampiyon takımı tebrik eden Başkan Gökhan, sezonu başarı ile tamamlayarak Çanakkale’nin adını da duyurduklarını belirterek; “Çanakkale’nin adını siz de duyuruyorsunuz. Bu vesile ile bunun için de ayrıca sizi tebrik ederiz. Bütün amatör spor kulüpleri başarılı oldukça Çanakkale’nin adını da daha çok duyuruyor. Özellikle bu tür branşlarda ki, bunlar her yerde olabilen fırsatlar değil. Çanakkale’de engellilerin böyle bir basket takımı olması bence önemli. Türkiye’nin Milli takımı da başarılı. Burada arkadaşlarımızın olması ve buna gönül vermeleri önemli. Tabi bu devam etmeli. İnşallah önümüzdeki sene süper lige de çıkmayı temenni ediyoruz” dedi.

Başkan Gökhan, şampiyon takıma destek olmak amacı ile 5 bin liralık hediye çekini takdim ederken, kulüp yöneticileri ve sporcuları takıma sağladığı katkılardan dolayı Başkan Gökhan’a plaket verdi.

Ziyarete CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Serdar Soydan da eşlik etti.

Dilek Akşen, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.