Altı Ayda On Kilo

4 sene önce Güncel Kadın
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Altı Ayda On Kilo

Aç kalmadan kilo vermek ve zinde bir vücuda sahip olmak isteyenlerin uğrak noktası haline gelecek olan Sağlıklı Yaşam Kulübü  açılışını gerçekleştirdi.

40 üyesi olan ve yaşam koçluğu hizmeti de verilen Sağlıklı Yaşam Kulübü’nün açılışını Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve CHP İl Başkanı Nejat Önder gerçekleştirdi. Açılışa ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal da katıldı.

İki kız kardeş olan Gülpınar Yurdunkulu ve Gülsün Yunatçı tarafından açılan Sağlıklı Yaşam Kulübü üyelerine sağlıklı ve mutlu bir şekilde zayıflamanın kapılarını aralıyor.

Hemşire Gülpınar Yurdunkulu ve ev hanımı Gülsün Yunatçı altı ayda on kilo vererek üyelerine en güzel örneği sunuyor. Yaşam Koçluğu eğitimi de alan Yurdunkulu; “Altı ayda üç beden zayıfladım. Bunu sabah ve akşam öğünlerimizi değiştirerek başardım.  Sabah ve akşamlarda sadece shake dediğimiz ürünleri ve yağ kırıcılarımızı kullandık. Bu ürünler ilaç değil tamamen bitkisel besin maddeleri.ara öğünlerde de protein barlarımızı kullandık. Shake dediğimiz karışımın içerisinde 114 çeşit besin var.bu bizim öğünümüz. Yemek şeklimizi değiştiriyoruz sadece. Onun dışında aç kalmak yok. Dengeli ve sağlıklı beslenmek var. Üyelik ücretimiz kapsamında aloeveralı su, antioksidan çay ve shake var. Ama önce üyemizi bir değerlendirmeye alıyoruz. Kişisel olarak neye ihtiyacı olduğunu tespit ediyoruz. çeşitli sosyal aktivitelerimiz, salata partilerimiz ve gezilerimiz de olacak” dedi.

Dilek Akşen

 


açılış Çanakkale nejat önder sağlıklı-yaşam-kulübü Ülgür Gökhan Bu haber 10/05/2017, Çarşamba günü yayınlandı, 71 defa görüntülendi
*