Seda Kaptan ‘Devam’ Dedi

4 sene önce Uncategorized
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Seda Kaptan ‘Devam’ Dedi

Çanakkale Belediyespor Bayanlar Voleybol Takım Kaptanı Seda Türkkan Arısoy, 2017-2018 sezonunda da Çanakkale Voleybol Takımı ile devam dedi.

Belediyespor Kulübü’nde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Belediyespor Kulübü Başkanı İsmet Güneşhan; “Geçen seneki başarımızda çok büyük katkısı ve emeği olan kaptanımız Seda Arısoy ile anlaşmak istedik. Kendisi de Çanakkale’yi ve bizleri çok sevdiği için 10 dakikada transferi bitti” dedi.

Sezonda iyi bir başarı gösteren Çanakkale Belediyespor Kulübü Bayanlar Voleybol Takımı yeni sezon için transferlere başladı. İlk olarak kendi oyuncuları ile başlayan transferlerde ilk imza Takım Kaptanı Seda Türkkan Arısoy ile atıldı. Arısoy, 2017-2018 sezonu için takımıyla devam kararı alırken, gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Kulüp Başkanı Güneşhan, yeni sezon için; “2016-2017 sezonunu kulübümüz başarı ile tamamladı. Hem kentimizi hem kulübümüzü hem Türkiye’de hem de Avrupa Kupaları’nda bu sene de temsil edeceğiz. 2017-2018 içinde çalışmalarımıza şimdiden başladık. Öncelikle kendi bünyemizde olan oyuncularımız ile görüşmelerimizi sürdürdük. Geçen seneki başarımızda çok büyük katkısı ve emeği olan kaptanımız Seda Arısoy ile anlaşmak istedik. Sağ olsun kendisi de Çanakkale’yi ve bizleri çok sevdiği için 10 dakika da transferi bitti. Birçok kulüp kendisini istiyordu ancak kulübümüzü tercih etti. Bu da bizi ayrıca mutlu etti. Önümüzdeki sezonda yine bu seneki gibi başarılı olmak ve güçlü ve iyi bir kadro kurmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Seda kaptanımız ile imza töreni için bir araya gelmiş bulunmaktayız. Ben hem kendisine hem kulübümüze hayırlı olsun diyorum. Umarız yeni sezonu kazasız belasız hep beraber geçiririz” dedi.

Eren Aşnaz  – Nermin G. Yıldız


çanakkale belediyespor devam imza seda Bu haber 08/05/2017, Pazartesi günü yayınlandı, 89 defa görüntülendi
*