Her Haftasonu Aynı Rezillik

5 sene önce Güncel Manşet
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Her Haftasonu Aynı Rezillik

Çanakkale halkı, hafta sonuna yine bir gemi kuyruğu ile uyandı. Türkiye’nin dört bir tarafından gelen Çanakkale ve Şehitlik Turları, merkezde Cumartesi sabahı dönüş için uzunca bir gemi kuyruğu oluşturdu.

Şehitlik ve Çanakkale turları için kentimize gelen tur otobüsleri haftasonu dönüş yolculuğuna başladı. Turların oluşturduğu kuyruk, Troya Caddesine kadar uzandı. Çanakkale Belediyesi’nin bazı otobüs hatları Cuma Pazarı önünde trafiğe takılınca geri dönmek zorunda kaldı.

İskele Meydanı’ndaki döner kavşağın da  trafiğe kapatılması, Çanakkaleli vatandaşları çileden çıkardı. Trafik Polisleri ve vatandaşlar arasında gergin anlar yaşandı.

KÜÇÜK GEMİLERLE KUYRUK AZALMIYOR

Büyük araçlı gemilerin başka seferlere verilmesi ile yoğunluğun olduğu belirtildi. Sabah saatlerinde GESTAŞ İskelesinde başlayan kuyruk Demircioğlu Caddesi boyunca devam etti. Birçok vatandaş araçlarından inerek kuyruğun bitmesini bekledi. Görevliler kalan küçük gemilerin araç trafiğine yetmediğini, yoğunluğun azaltılabilmesi için büyük gemilerin sefer yapması gerektiğini belirtti.

Dilek Akşen – Eren Aşnaz


Çanakkale demircioğlu ezillik feribot-kuyruğu kuyrukr Bu haber 07/05/2017, Pazar günü yayınlandı, 123 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com