Eski Voleybolcudan Demircioğlu’na Optika

 Eski Voleybolcudan Demircioğlu’na Optika

Çanakkaleli işadamı Hasan Çolak’ın eski voleybolcu eşi Ferda Çolak, Demircioğlu Caddesine Optika ismiyle Gözlük Mağazası açtı.

25 yıldır Çanakkale’de gözlük mağazacılığı ile uğraşan ve son 5 yıldır reklamcılık sektöründe hizmet veren Çanakkaleli işadamı Hasan Çolak’ın eski voleybolcu eşi Ferda Çolak Demircioğlu Caddesine Optika isimli gözlük mağazası açtı. Cumartesi gün saat 14.00’da yapılan açılış töreninde kurdeleyi, açılışa katılan CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ve Çanakkale Belediyesini temsilen CHP Belediye Meclis Üyesi Rebiye Ünüvar kesti.

“ÖĞRENCİYE HER DÖNEMDE İNDİRİM VAR”

Mağaza sahibi Ferda Çolak yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Dünyada trend olan butik mağazacılık anlayışıyla butik markalar ve sosyal medyada öne çıkan markalarla beraber yolumuza devam edeceğimiz bir mağaza konsepti gerçekleştirdik. Çanakkale ve Bozcaada’da eş zamanlı iki farklı konsept mağaza oluşturduk. Markalarımızın çoğu kendi bünyemizde olan markalar. Distribütörlüğünü yaptığımız markalar da mevcut. Optika, Balkan ülkelerinde optik işine verilen isim. Biz de Balkan göçmeni olduğumuz için isimde oradan esinlendik. Burada 100 TL’den 5000 TL’ye kadar ürün çeşitliliği var. Her kesim müşteriye hitap ediyoruz. Ama önceliğimiz Çanakkale’nin dinamiği olan öğrenciler. Öğrencilere yönelik ekstra indirimlerimiz mevcut. Öğrencilere kimliklerini göstermeleri durumunda ekstra minimum yüzde 20, maksimum yüzde 50 oranında indirim sağlanacak.

Engin Ören

0707070707Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com