Çanakkale’ye Yeni Bir Çizgi

Çanakkale’ye Yeni Bir Çizgi

Genç Peyzaj Mimarı Özge Cüce, kendi ofisini açtı. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi ile Polonya’da eğitim gören Cüce, yeni açtığı ofisi için; “Gelişmekte olan Çanakkale’ye yeni bir peyzaj çizgisi getirmek istiyorum” dedi.

26 yaşındaki Peyzaj Mimarı Özge Cüce, kendi mimarlık ofisinin açılışını yaptı. Tekke Sokak No 13’te açtığı ‘Flora Peyzaj’da çalışmalarını yürütecek olan Cüce, Çanakkale’ye yeni bir tasarım getirmek istediğini belirtti.

Açılışını yaptığı ofisinde kendinden ve Çanakkale’deki amaçlarından bahseden Cüce; “Peyzaj Mimarlığı üzerine 18 Mart üniversitesi ve Polonya’da eğitim gördüm. 4 Yıldır bu işi yapıyorum. Daha önce Şükrü Tıkıroğlu Mimarlık Ofisi’nde Mimar ve Peyzaj Projeleri üzerinde çalıştım. MİM İnşaat bünyesinde peyzaj üzerinde çalıştım. Patronlarımın da desteği ile yaptığım işler doğrultusunda daha çok tasarım ofisi açmaya karar verdik. Hızla gelişmekte olan Çanakkale’ye farklı bir tasarım ile yeni bir peyzaj çizgisi getirmek istiyorum. Umarım güzel olur” diye konuştu. Eren Aşnaz, , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com