Buraya Kadarmış

5 sene önce Güncel Spor Video
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Buraya Kadarmış

Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nin klasman etabının 5’incilik mücadelesinde iki maçını da Bursa Büyükşehir Belediyespor’a karşı kaybeden Çanakkale Belediyespor ligi 6. olarak tamamladı.

Klasman etabının ilk maçında geçtiğimiz hafta Bursa’da oynanan karşılaşmayı Boğazın Sultanları, 3-0 kaybetmiş, dün kendi sahasında oynanan maçı da 3-1 kaybedince “Buraya kadar” denmesine neden oldu. Anafartalar Spor Salonunda oynanan karşılaşmanın ilk setini Bursa 25-21 alırken, ikinci seti Boğazın Sultanları 25-19 kazandı. Üçüncü seti Bursa kaybettiği skorla 25-19 alırken 4. Sette de takımımız çok bir varlık gösteremeyince 15-25 kaybetti.

Çanakkale Belediyespor bu sonuçtan sonra seneye Avrupa Kupasına eleme etabından başlayıp tur şansını almayı hedefleyecek. Bursa Büyükşehir Belediyespor ise doğrudan bu şampiyonaya katılacak. Bu yıl da bilindiği gibi Bursa kupayı müzesine götürmüştü. Çanakkale Belediyesporlu Sultanlar da balkan kupasını almıştı.

Nermin G. Yıldız

 


bursa-büyükşehir çanakkale belediyespor maç vestel-venis Bu haber 02/05/2017, Salı günü yayınlandı, 265 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com