Köy Yollarına Uyarı Levhaları

5 sene önce Güncel
Sosyal Medya'da Paylaşın Facebook Twitter

Köy Yollarına Uyarı Levhaları

Çanakkale İl Özel İdaresi, köy yollarının yükselen standartlarına bağlı olarak trafik işaret, uyarı ve ikaz levhası seferberliği başlattı.

Çanakkale İl Özel İdaresi haber bültenine göre; son yıllarda yapılan yatırımlarla birlikte tüm köylerimize ait 3 bin 930 kilometrelik yol ağında çalışmalarını sürdüren Çanakkale İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri ekipleri, sürücülerin yol güvenliğine katkı sağlayacak trafik işaret ve yön bilgi levhalarıyla ilgili hummalı bir çalışma başlattı.

Geçtiğimiz yıllarda başlatılan ve bu yıl doruk noktasına ulaştığını kaydeden Çanakkale İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Can Aksoy, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüʼnce oluşturulan trafik işaret ve levha ekibi tarafından yeni alınan hidrolik levha direği çakma makinesiyle işlerin hem güvenli hem de daha hızlı yapılacağını söyledi. Bu yıl için 2000 adet trafik işaret ve uyarı levhası alındığını hatırlatan Aksoy, ilimiz genelinde bütün köylerimizde trafik işaret ve levha takılması çalışmalarının devam ettiğini ve köy isim tabelaları çalışmalarına da yakında başlanacağını dile getirdi.

Haber Merkezi


Bu haber 30/04/2017, Pazar günü yayınlandı, 106 defa görüntülendi
*
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com